43389 - 88542210

رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا

رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا

رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا - 01

Deborah teracotta Hi-Tech blush - 01

34,000 تومان 27,600 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا

 

صورت شما یک اثر هنری است. اثری که توسط شما و فقط شما رنگ و شکل  می‌پذیرد و از این رو شما برای آن که صورت خود را به زیباترین شکل ممکن بیارایید واجب است که ابزار گسترده ویژه‌ای را داشته باشید. استفاده از انواع لوازم آرایش مرغوب یک از مهم‌ترین ویژگی ها خانم هایی است که صورت خود را اثر هنری خود می‌دانند.

مارک‌های لوازم آرایش بسیار متنوع و مختلف‌اند و هر یک از این محصولات ترکیب و فرمولی خاص در تولید خود دارند. از این رو همه خانم ها می‌دانند که هر محصولی به صورت کسی می‌آید و هر کسی با محصولی خاص راحت است.

در میان مارک‌های بین المللی لوازم آرایش دبورا جایگاهی ویژه دارد جایگاهی که از اهمیت دادن به سلیقه مخاطبان خود آن را به دست آورده. این برند کار خود را بیش از صد سال است که در صنعت لوازم آرایش ادامه می‌دهد و در این کار همیشه مخاطب خاص خود را به خوبی هدف می‌گیرد. در تولید لوازم آرایش دبورا بیشتر به سلیقه جوان‌ها اهمیت می‌دهد و این یعنی آن که باید رنگ ها و جنس‌های محصولات تولیدی دبورا در بالا ترین سطح ممکن باشد.

سلیقه جوان پسند دبورا انواع و اقسام محصولات کاملا خاص را برای مشتریانش فراهم آورده که یکی از آن میان رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا است.رژ گونه تاراکوتا (ابروبادی) بسیار مناسب برای خانم‌های جوان است. رنگ‌ها و بافت ابرو بادی در رژگونه های تاراکوتا سبب می‌شود که این محصول به راحتی روی صورت پخش شود و با یک شوت رژگونه بسیار راحت بتوانید آنها را جا به جا کنید.

نحوه قرار گرفتن رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا بر روی صورت بسیار راحت و روان است . بافت بسیار نرم و دو رنگ آن  کاملا   بر روی صورت می‌نشیند و دو رنگ بودن آن محو کردنش را بر روی صورت کاملا آسان و راحت می‌سازد. زیرا رنگ های کرم و بژ رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا‌ توانایی ترکیب شدن با رنگ دانه‌های پوست صورت را دارد و عملا به عنوان پایه‌ای برای رنگ صورتی یا  برنز رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا‌ می‌شود.

رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا  در دو رنگ صورتی و برنز روشن برای ارائه در سایت مو تن رو آماده شده است. توصیه ما به شما برای استفاده از رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا  این است که اگر پوست روشنی دادید از رنگ صورتی برای رژگونه استفاده کنید. اما برای کسانی که پوست تیره و یا با رنگ دانه‌های زرد دارند و پوستشان عملا کهربایی، سبزه و گندمی به نظر می‌آید بهتر است از رنگ هلویی این رژگونه استفاده کنند.

نحوه استفاده

رژگونه را هرگز به صورت تک بر روی صورت استفاده نکنید. حتما برای زیر سازی رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا‌ از یک کرمپودر  استفاده کنید این محصول می‌تواند با کرمپودرهای دبورا و لورآل یک ترکیب بسیار مناسب را فراهم آورد. استفاده از پاکننده‌های خوب آرایشی نیز می‌تواند پایه مناسبی برای استفاده از رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا  را فراهم آورد. یک شوت آرایشی بسیار مناسب  برای استفاده از این محصول کاملا مناسب است و شما می توانید با شوت‌های آرایشی مناسب این محصول را به  راحتی روی صورت محو کنید.

تأثیر استفاده

 ایجاد پوستی عروسکی یکی از مهم ترین کارکرد های رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا‌ است. شما می‌توانید با رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا  گونه‌های خود را برجسته‌تر کنید و عملا با استفاده این رژ گونه صورت خود را کادر دهید. با استفاده از رژ گونه تراکوتا Hi-Tech دبورا می‌توانید یکی از بهترین نتایج آرایشی ممکن را بعد از مصرف این رژگونه را داشته باشید.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پوکه

وزن/حجم
کشور سازنده

ایتالیا

پروانه بهداشتی

1112447534507349

SKU

471709814

حالت

حالت پودر فشرده

نوع پوست

نوع پوست همه پوست ها

ویژگی

ویژگی ها ماندگاری بالا

پوشش دهی بسیار نرم و مخملی کردن گونه‌ها، ماندگاری و دوام بالا، بافت دو رنگ

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی