1

2

3

4

5

...

35

دئودورانت، رول، استیک و اسپری ضد عرق

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های اکثر افراد در فصول گرم سال، عرق کردن است. برای مقابله با این مشکل، بسیاری از افراد به سمت خرید دئودورانت و ضد تعریق و دیگر محصولات بهداشتی بدن روی می‌آورند. محصولات ضد تعریق در اشکال مختلفی از جمله اسپری، رول، استیک صابونی، ژل و کرم ضد تعریق تولید می‌شوند.

خرید انواع ضد تعریق زنانه و مردانه

در خرید دئودورانت و ضد تعریق علاوه بر توجه به نوع نیاز و سهولت استفاده، نکات زیر را نیز در نظر بگیرید:

از آنجا که ضد تعریق‌های رولی باعث مرطوب شدن زیر بغل می‌شوند، ممکن است برای برخی از افراد ناخوشایند باشند.

از آنجا که ضد تعریق‌های جامد ممکن است با لباس برخورد و آن را کثیف کنند، ممکن است برای برخی از افراد ناخوشایند باشند.

اسپری‌های ضد تعریق برای همه افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند و دوام و ماندگاری خوبی دارند.

افراد دارای پوست خشک و حساس، بهتر است به سراغ محصولاتی بروند که فاقد الکل و ترکیبات ضد میکروبی هستند.

معروف‌ترین برندهای ضد تعریق

از معروف‌ترین برندهای دئودورانت و ضد تعریق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

استیک ضد تعریق مردانه سری Clinical مدل Ultimate Fresh از برند ژیلت

استیک ضد تعریق مردانه ژیلت الکل ندارد و به صورت روغن در آب است؛ به همین دلیل به خوبی در سطح پوست گسترش داده می‌شود. از طرف دیگر ماندگاری 48 ساعته روی پوست دارد.

اسپری مردانه فِرِش اکتیو از برند نیوآ

این اسپری با ماندگاری 48 ساعته ای که دارد، از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند و طراوت و شادابی را به پوست هدیه می‌دهد. از طرف دیگر به دلیل نداشتن الکل و مواد رنگی، طرفداران زیادی دارد.

ژل دئودورانت مردانه از برند کامان

این ژل به دلیل داشتن رایحه قوی و ماندگاری 24 ساعته از تعریق جلوگیری می‌کند. همچنین به دلیل نداشتن سدیم لورت سولفات و آلومینیوم، سلامت پوست زیر بغل را تضمین می‌کند. ژل دئودورانت مردانه کامان، دارای عصاره روغن چای است و با داشتن خواص ضد باکتریایی، از بوی بد عرق جلوگیری می‌کند.

خرید اینترنتی دئودورانت و اسپری ضد تعریق

دئودورانت و ضد تعریق برای بیشتر خانم‌ها و آقایان یک نیاز روزانه است، اما پیدا کردن موردی که به طور مداوم و موثر کار کند دشوار است. موتن رو بهترین فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی است که با تنوع بالا در بخش انواع ضد تعریق زنانه و مردانه، حق انتخاب را برای خریداران گسترده کرده است. فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو با فروش برترین برندهای انواع دئودورانت و ضد تعریق و با ضمانت اصالت و کیفیت کالا، شما را از خریدتان پشیمان نخواهد کرد.

قیمت انواع محصولات ضد تعریق زنانه و مردانه

قیمت دئودورانت و ضد تعریق با توجه به ترکیبات، برند و عملکرد متفاوت است. به عنوان یک قاعده کلی چنین می‌توان گفت که محصولاتی که در ترکیباتشان از مواد گیاهی و ارگانیک استفاده شده است، گران‌تر هستند.