1

2

3

4

5

...

7

دئودورانت و ضد تعریق مردانه

هنگامی که صحبت از بهترین دئودورانت و ضد تعریق مردانه می‌شود، گزینه‌های زیادی که پیش روی افراد قرار دارد، تشخیص اینکه کدامیک را باید انتخاب کنند دشوار می‌کند. علاوه بر مسواک، دئودورانت نیز یکی از محصولاتی است که باید در سبد حمام شما جای بگیرد. همانطور که مسواک باعث خوشبو نگه داشتن دهان شما می‌شود، دئودورانت و ضد تعریق‌ها که جزو محصولات بهداشتی آقایان نیز است به عنوان خوشبو کننده‌های بدن عمل می‌کنند و شما را از بوی بد عرق نجات می‌دهند.

انواع دئودورانت و ضد تعریق مردانه

از مهم‌ترین انواع دئودورانت و ضد تعریق مردانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اسپری دئودورانت مردانه

اسپری‌های دئودورانت محصولاتی هستند که از عصاره‌های معطر گیاهان، روغن‌ها، ادویه‌ها و همراه با درصدی آب و الکل تشکیل شده‌اند. این نوع اسپری‌ها می‌توانند برای مدت چند ساعت، با ایجاد رایحه‌هایی دلپذیر، بوی عرق را بپوشانند.

مام ضد تعریق مردانه

مام ضد تعریق مردانه نوعی مایع مرطوب و ملایم است که باید با استفاده از توپک سر شیشه‌ای خود، به ناحیه زیر بغل رول شود. استفاده از این محصول باعث می‌شود عرق به طور موقت، راهی برای خروج از زیر بغل پیدا نکند و مجرای پوستی این ناحیه بسته شود.

استیک ضد تعریق مردانه

استیک‌ ضد تعریق مردانه نوعی ماده متراکم صابونی شکل است که یک لایه محافظ روی پوست بدن ایجاد می‌کند. وظیفه این نوع از محصولات این است که منافذ و مسیرهای نفوذی عرق بدن را مسدود کنند. این نوع از محصولات مناسب آقایانی است که زیاد عرق می‌کنند.

اسپری ضد تعریق مردانه

اسپری ضد تعریق مردانه مناسب افرادی است که زیاد عرق نمی‌کنند و در صورت عرق کردن، دلشان می‌خواهد بدنشان بو نگیرد. اسپری‌ها سریع خشک می‌شوند، ماندگاری بالایی دارند و استفاده از آن‌ها بسیار راحت است.

بهترین دئودورانت و ضد تعریق مردانه

از بهترین دئودورانت و ضد تعریق‌های مردانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

باکیفیت‌ترین اسپری دئودورانت و ضد تعریق از برند نیوآ: اسپری مردانه فرش اکتیو (fresh active) نیوآ با ماندگاری 48 ساعته خود، از بروز بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند و طراوت و شادابی را به پوست هدیه می‌دهد. علاوه بر آن، این محصول فاقد الکل و مواد رنگی است.

بهترین استیک ضد تعریق کیلینیکال از برند ژیلت: استیک ضد تعریق مردانه ژیلت سری کیلینیکال مدل Sport Triumph، فاقد الکل بوده و به صورت روغن در آب است. این محصول تعریق بدن را کنترل می‌کند و با انواع پوست‌ها سازگار است. از طرف دیگر، ماندگاری 48 ساعته روی پوست بر جای می‌گذارد.

طبیعی‌ترین رول دئودورانت مردانه از برند شون: رول دئودورانت مردانه شون مدل Fresh Bamboo، محصولی است که به منظور جلوگیری از تعریق و ایجاد بوی بد در تمام روز طراحی شده است. ترکیبات این محصول شامل عصاره‌های گیاهی و رایحه‌های مرکبات، گل‌ها و چوب است. از طرف دیگر، به علت نداشتن الکل و پارابن، مناسب انواع سلیقه‌ها و تمامی پوست‌ها است.

ماندگارترین اسپری دئودورانت مردانه از برند امپر: اسپری دئودورانت مردانه امپر مدل Micro، محصولی است دارای رایحه شیرین و گرم. این محصول با ماندگاری 24 ساعته، پخش بوی مناسب و قیمت اقتصادی و به صرفه‌ای دارد.

قیمت دئودورانت و ضد تعریق مردانه

قیمت انواع مختلف دئودورانت و ضد تعریق مردانه تا حدود زیادی به ترکیبات محصول و برند تولید کننده بستگی دارد. محصولاتی که در ترکیباتشان از مواد گیاهی و ارگانیک استفاده شده است، مسلما گران‌تر هستند.

خرید اینترنتی دئودورانت و ضد تعریق مردانه

دئودورانت برای بیشتر آقایان یک نیاز روزانه است، اما پیدا کردن موردی که به طور مداوم و موثر کار کند دشوار است. موتن رو بهترین فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی است که با تنوع بالا در بخش انواع دئودورانت و ضد تعریق مردانه، حق انتخاب را برای خریداران گسترده کرده است. فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو با فروش برترین برندهای انواع دئودورانت و ضد تعریق مردانه و با ضمانت اصالت و کیفیت کالا، شما را از خریدتان پشیمان نخواهد کرد.

محصولات بدن آقایان | ژل بهداشتی آقایان | شامپو بدن مردانه