Back to top

تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه 4 عددی venus simply

Gillette Venus Simply 3 Blades 4 Pieces
تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه 4 عددی venus simply
قیمت: 45,000 38,900 تومان
تامین از سایر انبارها
خرید مقایسه کن
ژیلتژیلت

تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه 4 عددی venus simply

Gillette Venus Simply 3 Blades 4 Pieces

ویژگی‌های محصول

  • تیغ اصلاح ژیلت
  • دارای دسته ارگونومیک
  • 4 عددی
  • مخصوص بانوان

سایر تامین کنندگان

تیغ اصلاح ژیلت 3 تیغه  venus simply

تیغ اصلاح ونوس ژیلت شاید معرف تمام خانم ها باشد. در رنگ‌های مختلف مانند آبی و صورتی و بنفش و زرد در مدل هایی که گاه بسیار حرفه‌ای و پیشرفته هستند و گاه بسیار ساده. در برند ژیلت برای هر سلیقه ای محصولی وجود دارد و از این رو شما می‌توانید بنا بر نیاز خود یک تیغ کاملا مناسب را انتخاب کنید.

شاید برخی آقایان ناراحت باشند که برند اختصاصی آنها یعنی ژیلت به دنبال تولید محصولاتی مناسب خانم‌ها رفته است و برای آنها هم تولیداتی بسیار متنوع دارد. اما باید به این فکر کنید که  در این دوران تقریبا هیچ برندی منحصر به آقایان نمانده است و خانم ها در همه جا رد پایی کاملا مشهود دارند .

ژیلت برای اصلاح بدن خانم‌ها علاوه بر تیغ های چند بار مصرف ونوس که در چند مدل همراه با انواع ژل ها و روغن‌های روان کننده اصلاح تولید شده است تیغ یک بار مصرف   venus simply سه  لبه را نیز تولید کرده است . یک بار اصلاح و رفع مو های زائد با این تیغ کافی است که آن قدر کند شود که آن را عوض کنید اما اصلاح و رفع مو های زائد با این تیغ بسیار آسان است کافی در حمام پوستتان مرطوب باشد و بعد مقداری بر روی آن صابون بزندید ژیلت venus simply‌  می تواند به راحتی بدن شما را عاری از موهای زائد کند . ژیلت venus simply  درقسمت بالایی خود نواری از روغن و ژل روان کننده دارد و با داشتن سه تیغه می تواند با کمترین فشار پوست شما را اصلاح کند. در طراحی دسته  venus simply‌ سعی شده است ارگونومی خاصی رعایت شود که کمترین فشار را بر روی پوست می‌آورد. ژیلت venus simply اساسا مناسب کسانی است که می خواند چندباری ژیلت را امتحان کنند تا بعد مشتری دائم آن شوند.

 

نحوه استفاده

 اول  باید بدانید که venus simply‌ ژیلت تیغی مناسب صورت و اصلاح صورت نیست و برای اصلاح بدن طراحی شده است اگر می خواهید به اصلاح صورت بپردازید می توانید از  ژیلت BLUE 3 استفاده کنید که بسیار شبیه این محصول است. همان طور که از اسم venus simply‌ ژیلت معلوم است استفاده از این تیغ بسیار آسان است. کافی است با یک شامپوی بدن، بدن خورد را بشویید و کف آن را برای اصلاح استفاده کنید. بهترین مورد برای شما شامپو بدن داو است که در خود مقدار بسیار زیادی کرم نرم کننده پوست دارد برای استفاده از این تیغ بهتر است ابتدا قسمت‌های همواره بدن و بعد نواحی نزدیک به استخوان را بتراشید بعد از رفع موهای زائد بدن را تنها با آب بشویید‌. 

تأثیر استفاده

تیغ ژیلت venus simply‌ هیچ گونه تأثیر خشن و خشکی را بر روی بدن شما برجا نمی‌گذارد و به راحتی هر چه تمام  موهای زائد بدن شما را از بین می‌برد. venus simply در قسمت بالای خود نواری از روغن های محافظ جای داده است که سبب می‌شود تیغ به راحتی روی بدن شما حرکت کند و بلغزد بهتر است با یک صابون یا شامپوبدن کرمی بدن خود را بشویید و از کف آن برای اصلااح استفاده کنید . دسته ارگونومیک ژیلت venus simply‌ می تواند فشار واره برای اصلاح را به حداقل برساند.

پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)282812399005
GTIN7702018024636
برندژیلت
دسته‌ها
ویژگی3 تیغه
جنسیتزنانه
برچسب‌هاshaving, arshan

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

پشتیبانی : 021-43389