وکس

اگر از موهای زائد بدن خود ناراضی هستید و برای از بین بردن این موها نمی‌خواهید زیاد هزینه کنید، خرید موم وکس به شما پیشنهاد میشود. شما میتوانید با استفاده از موم وکس در خانه به راحتی موهای زائد خود را از بین ببرید. شما میتوانید انواع وکس را از فروشگاه اینترنتی مو تن رو بصورت آنلاین خریداری کنید.

وکس چیست؟

موم وکس یک ماده‌ی ساخته شده از ترکیبات گیاهی مختلف است که در اسانس های مختلفی مانند عسل، الوورا، ذغالی و جلبکی تولید و عرضه میشود. شما با استفاده از وکس میتوانید موهای زائد بدن خود را براحتی اپیلاسیون کنید.

خرید انواع وکس

جدا از تنوع وکس ها در اسانس، وکس ها در نوع عرضه هم تفاوت دارند. وکس ها را میتوان در انواع سکه‌ای، جعبه‌ای، کنسروی، خشابی و گرانولی خریداری کرد. همچنین به این نکته توجه کنید که خرید موم وکس با توجه به اینکه این محصول مستقیماٌ با پوست شما در ارتباط است نیاز به مرغوبیت دارد پس حتماٌ از وکس هایی که ساخته برندهای معتبری همچون مارال، دنی وان، وکس اوی هستند، استفاده کنید.

قیمت وکس

با توجه به اینکه وکس ها انواع مختلفی در بازار دارند، بنابراین قیمت وکس در بازار متنوع می‌باشد، قیمت موم وکس ها از 20،000 تومان تا 93،000 تومان متفاوت می‌باشد. قبل از خرید وکس ابتدا نوع محصول خود را انتخاب نمایید، سپس محصول را خریداری نمایید، شما می‌توانید بهترین قیمت انواع وکس را در فروشگاه اینترنتی مو تن رو مشاهده نمایید.

 

محصولات اصلاح بدن | محصولات بعد از اصلاحکرم موبر | تیغ اصلاح صورت و بدن