Back to top

سایه چشم این لی- 50 vivid blue

INALY Soft Touch Eyeshadow-50
سایه چشم این لی- 50 vivid blue
قیمت: 42,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
این لیاین لی

سایه چشم این لی- 50 vivid blue

INALY Soft Touch Eyeshadow-50

دسته بندی :

سایه چشم

برند :

ویژگی‌های محصول

  • ایجاد پوششی زیبا و مخملی بر روی چشم ها
  • بافتی نرم و ابریشمی
  • دوام و ماندگاری طولانی
  • چهار رنگ مکمل و منحصر به فرد

سایه چشم این لی- 50 VIVID BLUE

سایه چشم 4 رنگ این لی یکی از آن دسته  سایه چشم ها است که می تواند صورت شما برای انواع آرایش ها روزانه و مجلسی کاملا آماده کند. بافت بسیار قوی سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 یکی از بهترین عملکردهای ممکن را بر روی پلک های شما دارد. رنگی ماندگار و بدون ریزش، ثمره استفاده از سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 است.

استفاده از سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 آرایشی مجلسی را برای شما می تواند به وجود آورد. طیف آبی این سایه چشم این لی بهترین گزینه برای آرایش‌های فانتزی و سرد است. آرایش‌هایی که با موهای تیره و خط چشم‌ها برجسته و پهن یکی از بهترین نتیجه‌ها را برای شما به عمل می آورد.

کافی است با اپلیکاتور، قرار گرفته در سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50، به راحتی مقدار مناسبی از سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 را روی پلک‌های خود قرار دهید و با چند ضربه بسیار مختصر این سایه چشم حرفه‌ای را روی پلک خود پخش کنید. سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 به گونه‌ای طراحی شده است که شما می‌توانید از دو یا سه رنگ آن در یک آرایش استفاده کنید. البته برای ترکیب کردن چند رنگ این سایه چشم به یک قلموی ظریف نیاز دارید که آن را هم می‌شود از مو تن رو در کنار سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 تهیه کرد.

ویژگی‌های مهم سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 عبارت اند از :

  • ایجاد پوششی زیبا و مخملی بر روی چشم ها
  • بافتی نرم و ابریشمی
  • دوام و ماندگاری طولانی
  • چهار رنگ مکمل و منحصر به فرد

نحوه استفاده

بهتر است قبل از استفاده از سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 حتما صوررت خود را پاک سازی کنید وجود لایه‌‌ای از چربی بر روی پوست شما ماندگاری و چسبندگی سایه چشم را به حداقل خود می‌رساند. برای این کار استفاده از سرم‌های دوفاز پاک کننده آراش چشم را توصیه می‌کنیم. سایه چشم را از قسمت داخلی چشم برروی پلک ها بگذازید و سپس با ضربات نرم قلمو آنها را محو کنید. کشیدن خط چشم بعد از سایه زدن توصیه می‌شود.

تأثیر استفاده

تکمیل آرایش چشم و جذابیت بیشتر، از اصلی‌ترین کارکردها و تأثیرات سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 است استفاده درست از سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 می‌تواند درخشانی و بُعد چشمان شما را به حداکثر میزان جذابیت خود برساند. همین طور شما با استفاده از سایه چشم 4 رنگ این لی VIVID BLUE -50 عملا یکی از بهترین مکمل‌های آرایش را خواهید داشت.

نوع بسته بندیپوکه
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)621716014050
GTIN6260374026172
وزن (گرم)68
برنداین لی
دسته‌ها
ویژگیپالت
نتیجه نهاییبراق
برچسب‌هاEye Shadow

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389 | 021-88523478 | 021-88542220