Back to top

آینه رومیزی بیضی سایز 5 Jewel

Jewel Oval Mirror 5
آینه رومیزی بیضی سایز 5 Jewel
قیمت: 91,000 83,800 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
جیولجیول

آینه رومیزی بیضی سایز 5 Jewel

Jewel Oval Mirror 5

آینه رومیزی بیضی سایز 5 Jewel

 

شاید آرایش در نگاه اول کاری ساده و راحت به نظر بیاید که هر خانمی در ابتدا روز به آن می‌پردازد. اما وقتی به آن می‌پردازید و به کنه آن فرو‌می‌روید آرایش کاری نسبتا سخت است. اگر بخواهیم آرایش کردن را در وضعیت عالی و آرمانی با آرایش معمولی و روزانه مقایسه‌ کنیم باید مثال رانندگی را برای آن بیاوریم. همه ما، یا بیشتر ما، رانندگی را بلد هستیم، اما انگشت شمارند کسانی که کاملا درست و در عین حال حرفه‌ای و با کیفیت رانندگی می‌کنند.

برای آرایش دقیق و در عین حال بی‌عیب و نقص همه به وسایل و لوازم آرایش نیازمندند. مو تن رو به دنبال این هدف است که هیچ عیب و نقصی در آرایش شما نباشد. برای همین امر نیز مقدار بسیار زیادی از بهترین مارک‌های لوازم آرایش را در اختیار شما قرار می‌دهد. اما درباره وسایل آرایش، کلکسیونی از بهترین‌ها در اختیار مو تن روست. انواع براش‌ها موچین‌ها و پدهای آرایشی آماده است تا شما از لوازم آرایش خود به درستی استفاده کنید.

در میان وسایل آرایش عرضه شده در سایت مو تن رو آینه‌های آرایشی Jewel یکی از بهترین‌هاست. سایز بسیار مناسب و کاملا استاندارد آینه رومیزی بیضی سایز 5 Jewel می‌تواند زینت بخش میز لوازم آرایش شما باشد.

آینه رومیزی بیضی سایز 5 Jewel با سایز کاملا حرفه‌ای می‌تواند صورت شما را  در دو فرم، بزرگ نما با آینه محدب و به صورت معمولی با آینه معمولی خود نشان دهد.

آینه رومیزی بیضی سایز 5 Jewel بدنه‌ای از جنس استیل ضد زنگ دارد که مانند نگینی بر روی میز آرایش شما می‌درخشد. ابعاد آینه رومیزی بیضی سایز 5 Jewel به این شرح است:

طول: 14 سانتیمتر

عرض : 12 سانتیمتر

ارتفاع پایه:  7.5   سانتیمتر

نحوه استفاده :

این آیینه به صورت جدا  به شما ارائه می‌شود یعنی پایه آن را باید بر روی تکیه‌گاه سوار کنید و  بعد از بستن، آینه را نیز روی آن ببندید حالا می‌توانید تا مدت‌ها از  وضوح این  آینه لذت ببرید . برای پاک کردن آینه Jewel از شیشه پاککن استفاده کنید.

تأثیر  استفاده:

استفاده از آینه Jewel  سبب می‌شود که با وضوح کامل صورت خود را ببینید و صورت خود را به راحتی اصلاح کنید. همین طور آرایش شما با آینه بزرگ نما کامل دقیق و خوب از آب در می‌آید برای کشیدن خط چشم توصیه می‌کنیم حتما قسمت بزرگ نمای آینه Jewel  را به کار بگیرید. 

میزان بزرگ نمایی5 برابر
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)492821499004
وزن (گرم)362
برندجیول
دسته‌ها

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389 | 021-88523478 | 021-88542220