فیلترهای اعمال شده
حذف همه
ژوت
برند
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
محدوه قیمت
از تومان تا تومان
بافت
جنسیت
درمان (کارکرد)
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
سن
میزان SPF
نوع پوست
نوع ماسک
نوع محصول
نوع مو
ویژگی
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
فقط کالاهای موجود
فقط کالاهای ارسال رایگان

کرم آبرسان ژوت

کرم های آبرسان ژوت دارای کیفیت بسیار خوبی در مقایسه با قیمت هستند. وجود شی باتر و گلیسیرین در اکثر محصولات این برند، باعث شده تا تاثیرگذاری عالی در روتین مراقبت پوستی داشته باشند. اگر می خواهید یک فرایند رسیدگی به پوست خود را انتخاب کنید که اثرگذاری عالی و قابل توجهی داشته باشد، محصولات برند ژوت برای شما مناسب خواهند بود.

بهترین کرم های آبرسان ژوت

یکی از بهترین کرم های آبرسان این برند، کرم آبرسان مدل هیدرا اکتیو است. این کرم خاصیت نرم کنندگی عالی داشته و قدرت آبرسانی بی نظیری روی پوست دارد. همین طور در مدت زمان اندکی پس از استفاده، جذب بالایی از خود نشان داده و بسیار سریع به بافت پوست نفوذ می کند.

اصلی ترین ترکیبات کرم هیدرا اکتیو شامل دکسپنتنول، ویتامین E، روغن زیتون، شی باتر و ... هستند. استفاده از این کرم موجب تقویت پوست شده و قدرت کشسانی آن را نیز افزایش می دهد که خود دلیلی برای جلوگیری از چین و چروک های پوستی خواهد بود.

یکی دیگر از محصولات قابل توجه این برند، کرم کد 002 است که خاصیت آبرسانی عالی داشته و برای پوست های آسیب دیده از خشکی مفرط، معجزه آسا عمل می کند. کافی است که روزی دو یا سه بار از این کرم به دست و صورت خود زده و برای همیشه با خشکی های پوستی خداحافظی کنید.

قیمت کرم های آبرسان ژوت

کرم های آبرسان این برند بسیار تنوع کالایی داشته و به همان نسبت نیز تنوع قیمتی قابل توجهی دارند. به طور مثال کرم آبرسان مدل 003 در مقایسه با مدل 01، تفاوت قیمتی فاحشی داشته و این کمک می کند تا شما بتوانید با هر بودجه ای از این برند، خرید مناسب خود را داشته باشید.

خرید اینترنتی کرم های آبرسان ژوت

برای خرید هر یک از کرم های آبرسان این برند، در فروشگاه اینترنتی موتن رو، بهترین شرایط خرید به لحاظ اصالت محصول و قیمت فراهم شده است.

آبرسان نوتروژینا | آبرسان الاروآبرسان پریم

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر