1

2

3

4

5

...

98

محصولات مراقبت از پوست

پوست تنها یک پوشش خارجی نیست؛ بلکه ارگان بزرگی است که مسئولیت محافظت از بدن در برابر میکروب‌ها، متعادل سازی دمای بدن، ساخت ویتامین D و کمک به تنظیم مایعات بدن را بر عهده دارد. همچنین بازتابی از سلامتی و سبک زندگی شماست. محصولات مراقبت از پوست در برابر آسیب آفتاب، فونت، کمبود آب بدن، بثورات پوستی و پیری زودرس، از پوست محافظت می‌کنند. انواع محصولات بهداشت و مراقبت از پوست شامل پاک کننده‌ها، لایه بردارها، سرم‌ها، روغن‌های صورت، ضد آفتاب‌ها، مرطوب کننده‌ها، لایه بردارهای شیمیایی، تونرها، ماسک‌های صورت و کرم‌های دور چشم می‌شوند.

برای اینکه بتوانید از هر یک از محصولات مراقبت از پوست بدن استفاده کنید، باید نخست نوع پوستتان را بشناسید و به سراغ محصولاتی بروید که با پوستتان سازگاری داشته باشند. توجه به این مورد علاوه بر اینکه کمک می‌کند مشکلات پوستی‌تان سریع برطرف شود، صرفه جویی در هزینه‌ها را نیز به دنبال دارد.

بهترین برند محصولات مراقبت از پوست

مهم‌ترین و بهترین برندهای ایرانی و خارجی محصولات مراقبت از پوست آقایان و خانم‌ها که مورد تایید کارشناسان مراقبت و سلامت پوست هستند، شامل موارد زیر می‌شوند:

برند شون

محصولات شون حاصل همکاری دو شرکت آریان کیمیا تک در ایران و کریس اند کارل در آلمان هستند. از آنجا که این برند در تولید محصولاتش از مواد اولیه گیاهی استفاده کرده است، طرفداران بسیاری دارد. برند شون در دو زمینه محصولات آرایشی و محصولات بهداشتی فعالیت دارد. مهم‌ترین محصولات مراقبت از پوست شون شامل کرم‌های مرطوب کننده، کرم‌های ضد آفتاب و انواع محلول‌های پاک کننده و لایه بردارهای صورت می‌شوند.

برند درمالیفت

درمالیفت نام یکی از شرکت‌های ایرانی است که در سال 1393 تاسیس شده است و محصولات پوستی‌اش، جزو محبوب‌ترین محصولات مراقبتی و بهداشتی در ایران است. مهم‌ترین محصولات درمالیفت شامل انواع پاک‌کننده‌ها، لایه بردارها و کرم‌های ضد آفتاب و مرطوب‌کننده می‌شوند.

برند ایوروشه

ایوروشه برندی قدیمی در زمینه تولید محصولات پوستی و مراقبتی است که تمام محصولاتش طبیعی بوده و پایه گیاهی دارند. مهم‌ترین محصولات ایوروشه شامل انواع پاک‌ کننده‌ها، بهترین سرم ضدلک صورت، کرم دور چشم، انواع تونرها و کرم‌های ضد آفتاب می‌شوند.

برند سی گل

سی گل نام یکی از برندهای مطرح ایرانی است که در سال 1369 تاسیس شده است و با شرکت‌هایی همچون لورآل و ویشی همکاری کرده است. مهم‌ترین محصولات مراقبتی سی گل شامل انواع پاک کننده‌ها، کرم‌های رفع تیرگی و چروک دور چشم، کرم‌های ضد آفتاب مخصوص بانوان و آقایان و کرم‌های جوان‌کننده می‌شوند.

قیمت انواع محصولات مراقبت از پوست

قیمت انواع مختلف محصولات مراقبت از پوست تا حدود زیادی به ترکیبات محصول و برند تولید کننده بستگی دارد. محصولاتی که در ترکیباتشان از مواد گیاهی و ارگانیک استفاده شده است، مسلما گران‌تر خواهند بود.

خرید اینترنتی محصولات مراقبت از پوست

همانطور که گفته شد، مراقبت از پوست امر بسیار مهمی است و در صورت عدم مراقبت، زیبایی میسر نیست. به همین دلیل شناخت بهترین برندها و محصولات مراقبت از پوست، برای آقایان و خانم‌هایی که به پوستشان اهمیت می‌دهند ضروری است. موتن رو بهترین فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی است که با تنوع بالا در بخش انواع محصولات بهداشت و مراقبت از پوست، حق انتخاب را برای خریداران گسترده کرده است. فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو با فروش برترین برندهای تولید کننده محصولات مراقبت از پوست بدن و با ضمانت اصالت و کیفیت کالا، شما را از خریدتان پشیمان نخواهد کرد.

محصولات پوستی