بیلدر ژل لوسو-08
لوسولوسو

بیلدر ژل لوسو-08

Lusso Bilder Gel-08
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

لاک ژل

برند :

ویژگی‌های محصول

  • خشک شدن با استفاده از لامپ های یو وی و ال ای دی
  • به صرفه
  • ماندگاری عالی
  • ضخامت بیش تر از کلیر ژل

خرید بیلدر ژل لوسو و بهترین قیمت بیلدر ژل لوسو

کاشت ناخن یکی از روش های مدرن و امروزی است که برای طراحی و دیزان ناخن ها استفاده می شود. برای کاشت ناخن روش های بسیاری وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از ژل برای کاشت  می باشد. کاشت با استفاده از ژل روش جدیدتری نسبت به روش های دیگر است و به همین دلیل برخی از افراد ممکن است با ابزاری که برای این روش استفاده می شود، آشنایی نداشته باشند. بیلدر ژل یکی از موادی است که برای کاشت روی ناخن استفاده می شود. اگر قصد کاشت ناخن با استفاده از ژل را دارید و هنوز نمی دانید که از چه محصولی برای آن باید استفاده کنید،  بیلدر ژل لوسو، را به شما پیشنهاد می کنیم. برای تهیه بیلدر ژل لوسو می توانید به فروشگاه اینترنتی مو تن رو مراجعه نمایید. در ادامه با ویژگی های این محصول بیش تر آشنا خواهیم شد. همان طور که در قسمت های فوق اشاره شد، کاشت با استفاده از ژل یکی از روش های جدید . امروزی برای دیزاین ناخن است. مراحل کاشت ناخن ژلی، مانند مراحل کاشت ناخن پودری است؛ با این تفاوت که مواد اولیه این دو روش با یک دیگر متفاوت می باشد. بیلدر ژل محصولی است که پس از زدن ضد قارچ، روی ناخن زده شده و با استفاده از دستگاه های مخصوص، فرم ناخن شخص را به خود می گیرد.

 

ویژگی های بیلدر ژل لوسو

  • خشک شدن با استفاده از لامپ های یو وی و ال ای دی
  • به صرفه
  • ماندگاری عالی
  • ضخامت بیش تر از کلیر ژل

 

معرفی بیلدر ژل لوسو

بیلدر ژل لوسو، محصولی است که با استفاده از آن می توانید، روی ناخن خود کاشت به روش ژله ای انجام دهید. برای استفاده از  ژل لوسو، ابتدا باید از یک لایه ضد قارچ استفاده کرده و پس از مرتب کردن گوشت های اطراف ناخن، آن را مورد استفاده قرار دهید. بیلدر ژل هم به صورت ساده و هم برای طراحی اشکال خاص مورد استفاده قرار می گیرد. پس از زدن  بیلدر ژل بر روی ناخن باید، آن را با دستگاه های یو وی و ال ای دی خشک کنید.

 

نحوه استفاده از بیلدر ژل لوسو

برای استفاده از بیلدر ژل، ابتدا باید ناخن ها و گوشت های اطراف آن را مرتب کنید. در مرحله بعدی یک لایه  ضد قارچ روی ناخن زده و اجازه دهید خشک شود. پس از زدن ضد قارچ، نوبت به بیلدر ژل می رسد. بیلدر ژل را روی ناخن تان بزنید و سپس با دستگاه یو وی و یا ال ای دی به آن اجازه دهید تا خشک شود. پس از خشک شدن باید از لایه تاپ کد استفاده کنید. به این نکته توجه کنید که کاشت های ژلیش قابل ترمیم کردن نیستند و باید از روی ناخن جدا شوند. برای جدا کردن آن ها می توانید از سوهان های برقی یا دستی استفاده نمایید. اگر سلامت و زیبایی ناخن های طبیعی تان برای شما مهم است، توصیه می کنیم که به جای استفاده از روش های پودری، از روش کاشت ژلیش استفاده نمایید؛ زیرا در روش کاشت ژلیش، ناخن ها سوهان زده نمی شوند و هم چنین هر چند وقت یک بار، می توانید کاشت خود را برداشته و کاشت جدیدی را جایگزین نمایید.

کاربردی برایآرایشگاهی, کارآموزی
نوع بسته بندیکاسه ای
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)209231921628
برندلوسو
دسته‌ها
ویژگیحرفه ای

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.