43389 - 88542210

محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا 100 میل

محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا 100 میل

محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا 100 میل

Mavala extra mild nail polish remover 100ml

34,000 تومان 24,900 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا 100 میل

تنوع بخشیدن به زیبایی دستانتان مستلزم نگهداری خوب و البته توجه کامل به ناخن‌های شماست. برای این کار باید یک لاک مرغوب را انتخاب کنید سپس باید یک لاک پاکن خوب هم داشته باشید که پاک‌کردن لاک های قدیمی شما را به راحتی انجام دهد. در نگاه اول استون اصلی‌ترین ماده برای پاک کردن ناخن هاست،  اما در صنایع پیشرفته آرایشی و بهداشتی استون به خاطر مشکلاتی که برای بدن و ناخن‌ها ایجاد می‌کند آرام آرام از ترکیب لاک ها و لاک پاکن ها در حال حذف شدن است و جایگاه خود را به لاک‌های بدون استون و لاک پاکن‌های با مواد دیگر می‌دهد.

محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا محلولی بسیار مناسب و بدون استون است. این محلول را به این سبب ملایم می‌خوانند که هیچ گونه ماده تأثیر گذار سنگین در آن وجود ندارد برای همین شاید برعکس لاک پاک کن‌های استونه چندان سریع و در ظرف چند ثانیه لاک شما را پاک نکند اما محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا  هیچ گونه اثر خشکی بر روی ناخن شما باقی نمی‌گذارد. اثر خشکی به وجود آمده به خاطر لاک پاک کن های دیگر به خاطر حل شدن قشایی از ناخن شما در استون است اما محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا‌ با بهره‌گیری از مواد دیگر شاید کمی دیرتر، در حد یک یا دو دقیقه، اما با کمترین آسیب رسانی به ناخن شما به پاک کردن لاک های شما می‌پردازد.

نحوه استفاده

برای  استفاده  از محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا‌ به یک پنبه آرایشی احتیاج دارید پنبه را با محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا  خیس کنید و بر روی دست خود بگذارید چند ثانیه صبر کنید و رو به بیرون پنبه را بکشید اگر لاک شما پاک نشد یا مقداری از آن بر روی ناخن باقی ماند، دوباره امتحان کنید و کمی بیشتر صبر کنید.

تأثیر استفاده

محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا بدون برجای گذاشتن خشکی و رسوب اضافه به راحتی لاک‌های شما را پاک می‌کند می‌توانید هر چندبار که مایل بودید در روز از محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا‌ استفاده کنید. بهتر است بعد از استتفاده محلول لاک پاک کن ملایم ماوالا دست‌های خود را بشویید واز یک کرم مرطوب کننده استفاده  کنید.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

بطری پلاستیکی

وزن/حجم

100میل

کشور سازنده

سوئیس

پروانه بهداشتی

1308153898365867

SKU

252700419001

ویژگی

ویژگی ها فاقد استون
بدون ایجاد خشکی

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی