1

2

قیمت و خرید اینترنتی سوهان ناخن (Nail file)

فروشگاه اینترنتی مو تن رو انواع سوهان ناخن را با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می‌کند که به راحتی می‌توانید به صورت آنلاین سفارش دهید و سفارش خود را درب منزل در کوتاهترین زمان دریافت کنید. قیمت سوهان ناخن به گونه ای است که شما به راحتی می‌توانید یکی از آنها را خریداری کنید و در جهت سالم و زیبا نگهداشتن ناخن‌هایتان از آن استفاده کنید.

خرید سوهان ناخن دستی برای زیبا سازی ناخن‌ها

شما با خرید سوهان دستی ناخن می‌توانید به ناخن‌هایتان فرم دلخواه و زیبا بدهید و از ناخن‌هایتان به بهترین شکل مراقبت کنید. این محصولات انواع مختلفی دارند که می توان به سمباده‌ای قوی، فلزی، شیشه‌ای و نواری اشاره کرد.

خرید اینترنتی سوهان ناخن

چگونه ناخن‌هایمان را زیبا نگه داریم

یکی از روش‌های زیبا سازی و سالم نگهداشتن ناخن‌ها استفاده از سوهان ناخن و سوهان کشیدن ناخن‌ها است. برای این کارلازم نیست که به آرایشگاه‌ها بروید، بلکه می‌توانید با چند روش ساده خودتان به ناخن‌هایتان سوهان بکشید و سالم و زیبا نگهشان دارید.

قبل از استفاده از این محصول حواستان باشد حتما دست‌هایتان را با صابون شسته و زیر ناخن‌هایتان را به خوبی تمیز کنید و بعد از شستشوی، به طور کامل دست و ناخن‌تان را خشک کنید و رطوبت آن را به طور کامل بگیرید چون اگر ناخن‌تان خیس باشد هنگام استفاده از سوهان دستی ناخن ممکن است دچار شکنندگی شوند.

اغلب مغازه‌دارها در انتخاب و خرید این محصول می‌توانند به شما کمک کنند. سوهان‌های دستی ناخن‌ معمولا دو طرفه هستند که یک طرف آنها نرم و طرف دیگر دندانه دندانه است. معمولا روی بسته هر کدام از این محصول‌ها مقدار سختی‌ آن نوشته شده است.

سعی کنید از سوهان ناخن‌های فلزی استفاده نکنید چون ممکن است به ناخن‌هایتان آسیب بزند. البته استفاده از نوع کریستالی یا شیشه‌ای آن  نیز می‌تواند بسیار خوب باشد چون به راحتی تمیز می‌شود.

سوهان ناخن

نکاتی برای استفاده از سوهان ناخن (Nail file)

قبل از سوهان ناخن کشیدن بهتر است که ناخن‌هایتان را کوتاه کنید. اگر ناخن‌های شما خیلی بلند شده‌اند و کوتاه یا بلند هستند قبل از سوهان کشیدن باید آنها را به یک اندازه کوتاه کنید.

اگر می‌خواهید به ناخن‌هایتان فرم مربعی بدهید نباید آنها را بیش از حد کوتاه کنید و بهتر است که همگی ناخن‌هایتان بلند باشند.

اگر فرم بیضی را برای ناخن‌هایتان می‌پسندید باید تا حد بیشتری کوتاه شوند تا سر ناخن‌ها فرم هلالی بگیرند البته باید حواستان باشد که هنگام کوتاه کردن ناخن‌هایتان با ناخن گیر به آنها فرم هلالی یا همان بیضی شکل بدهید.

وقتی از سوهان دستی ناخن برای سوهان کشیدن می‌خواهید استفاده کنید حواستان باشد که باید هر انگشتتان را به صورت جدا سوهان بکشید. اکثرا تمام انگشتانشان را خم می‌کنند و به طور همزمان ناخن‌هایشان را سوهان می‌کشند که این کار کاملا غلط است. هر ناخن را باید به صورت جداگانه و با حوصله سوهان بکشید.

انواع سوهان ناخن (Nail file)

 سوهان ناخن دستی در انواع مختلفی از در بازار وجود دارند که از قبیل آن ها می توان سمباده‌ای قوی، فلزی، شیشه‌ای و نواری که شما می‌توانید با توجه به نوع استفاده‌ای که از آن دارید خرید اینترنتی سوهان ناخن مورد نظرتان را از فروشگاه اینترنتی مو تن رو با مناسب‌ترین قیمت انجام دهید.

همانطور که می‌دانید نوع سمباده‌ای آن ساده‌ترین و ارزان‌ترین  است. میزان سختی و زبری این سوهان ناخن‌ها بستگی به درشتی و ریز بودن سمباده‌های به کار رفته در این سوهان‌ها دارد. به طور کلی هر چه تعداد سوهان‌ها کمتر باشد زبری آن بیشتر خواهد بود.

سوهان ناخن‌های شیشه‌ای بسیار موثر هستند اما قیمت آن‌ها می‌تواند بسیار بالا باشد. نوع‌ دستی کریستالی آن می‌تواند کارایی سوهان ناخن شیشه‌ای را داشته باشد و قیمت ارزان‌تری دارد. تا جایی که می‌توانید از جنس‌های فلزی این محصول دوری کنید چون آن‌ها باعث شکستگی ناخن‌هایتان می‌شود.

ناخن گیر | وسایل طراحی ناخن | لاک ناخن | لاک پاک کن |  محصولات مراقبت از ناخن | ست پدیکور و مانیکور | ناخن مصنوعی | چسب ناخن مصنوعی | دستگاه لاک خشک کن یو ویلوازم آرایش ناخن