کرم محکم کننده پوست صورت سینره 40 میل
کرم محکم کننده پوست صورت سینره 40 میل

کرم محکم کننده پوست صورت سینره 40 میل

Cinere Advanced Collagen Firming Lift Cream 40ml

سینره

|

سینره

معرفی کوتاه :

  • سفت کننده سریع و طولانی پوست
  • ترمیم و بازسازی کننده پوست
  • مرطوب کننده و آبرسان
7

ضمانت مرجوعی ۷ روزه

امکان پرداخت در محل

پشتیبانی همیشگی

ارسال سریع

محــصــولات مرتبط

معرفی

کرم محکم کننده پوست صورت سینره 40 میل

 

برای پوست خود چه فکرهایی کرده‌اید. این یک حقیقت مهم است که همه دچار مشکلات از بین رفتن بافت پوست می‌شوند. آلودگی هوا استرس و بالا رفتن سن همه و همه می تواند برای شما  فراهم آوردنده مقدمات سقوط پوست شما شود. پوست شما از هر زمانی دیگر خسته تر و هر روز فرسوده تر می‌شود. پس به فکر باشید.

یک کرم محکم کننده پوست صورت سینره راهی بسیار مهم است برای به دست آوردن استحکام پوست راهی که برای آن همیشه باید به فکر های بسیار گرانقیمت باشید. بوتاکس و تزریق ژل می‌تواند کار ساز باشد اما چرا به این راه ها فکر می‌کنید در حالی که می توانید از یک کرم ایرانی بسیار مرغوب به عنوان نگهبان پوست خود استفاده کنید.

کرم محکم کننده پوست صورت سینره  در خود انواع مواد محرک ساخت بافت الاستین و کلاژنی در پوست دارد. و  از آنجا که برای نفوذ در بافت هم بند پوست کاملا طراحی شده است از ترکیبات بسیار نفوذ گر به پوست بهره می‌جوید .

کرم محکم کننده پوست صورت سینره  بعد از یک مصرف کوتاه مدت شادابی و تازگی را به پوست باز می‌گرداند اما این تازه اول خبرهای خوب است زیرا کار اصلی کرم محکم کننده پوست صورت سینره از زمانی آغاز می‌شود که شما مدتی به صورت مستمر از کرم محکم کننده پوست صورت سینره استفاده کنید. حالت پوست شما به سرعت تغییر می‌یابد و می‌توانید از استحکام پوست خود لذت تمام ببرید.

نحوه استفاده

بهترین زمان مصرف کرم محکم کننده پوست صورت سینره  صبح ها و شب ها ست و شما می‌توانید این کرم را بعد از پاک سازی صورت یا حمام بر روی صورت خود استفاده کنید. مقداری از کرم محکم کننده پوست صورت سینره را به صورت نقطه ای روی صورت قرار دهید و تا جذب کامل آن به پوست صورت آن را ماساژ دهید.

تأثیر استفاده

بهره گیری از کمپلکس MDI در کرم محکم کننده پوست صورت سینره  از افتادگی پوست شما پیشگیری می‌کند. همین طور این ترکیب خاص می‌تواند کرم محکم کننده پوست صورت سینره  به آن حد برساند که استحکام و لیفت  پوست شما را به اوج برساند. 

مشخصات

امتیاز و دیدگاه کاربران

Mahsa .

۱۳۹۷/۱۲/۲۵

5

280,000

%20

224,000