کرم ضد چروک روز Revitalift لورال 50 میل
کرم ضد چروک روز Revitalift لورال 50 میل

کرم ضد چروک روز Revitalift لورال 50 میل

L'Oréal Revitalift Day Cream 50ml

لورال

|

لورال

معرفی کوتاه :

  • جلوگیری از پیری زودرس پوست
  • احیای بافت همبند پوست
  • دارای ویتامین A
  • جوانسازی پوست
  • غنی شده با رتینول کاملا طبیعی
7

ضمانت مرجوعی ۷ روزه

امکان پرداخت در محل

پشتیبانی همیشگی

ارسال سریع

محــصــولات مرتبط

معرفی

کرم ضد چروک روز Revitalift لورال 50 میل


صورت شما بزرگترین سرمایه شماست سرمایه‌ای که فقط یکی بار به شما اعطا شده است و دیگر هم تکرار نخواهد شد برای همین هم حتما باید از آن به خوبی نگهداری کنید زیرا صورت شما جایگزینی دیگری ندارد.
مواد آرایشی و بهداشتی، نور آفتاب و البته دلایل ژنتیک همه و همه می‌توانند صورت شما را فرسوده کنند و این سرمایه بی‌نظیر را زشت و چروک و ناهموار کنند. به هر حال پیر شدن صورت همیشه نمادی از پیرشدن کل بدن است و شاید گاهی چین و چروک‌های صورت زودتر از معمول بر صورت شما ظاهر شود و قبل از این که شما حتی وارد دهه چهارم زندگی خود شوید صورت شما ظاهر پیری به خود بگیرد و این در حالی است که مابقی بدن شما در سلامت کامل به سر می‌برد.
این فرایند را پیری زودرس پوست می‌نامند اما برای این مشکل چه برنامه‌ای در سر دارید. چگونه می‌توانید از این فرایند جلوگیری کنید و این روند را به تأخیر بیندازید؟ این واقعیتی است که پیری برای همه آدم‌ها پیش می‌آید و هر کسی بالاخره روزی شادابی پوست خود را از دست می‌دهد اما برخی افراد با مراقبت به موقع و صحیح از پوست خود می‌توانند این فرایند طبیعی را به دهه هفتم زندگی خود موکول کنند.
اما راه حل چیست ؟ اگر بخواهیم راه حل از بین بردن پیری زودرس پوست را در یک کلمه خلاصه کنیم آن کلمه لورال است. شاید با شنیدن اسم لورال همه به فکر انواع لوازم آرایش بسیار با کیفیتی بیفتند که این شرکت به بازار جهانی لوازم آرایش عرضه می‌کند. اما این بار برای مراقبت از پوست، انتخاب کارشناسان مو تن رو برند لورال است. مو تن رو با گردآوری بهترین برندهای جهانیِ محصولات آرایشی و بهداشتی در کنارهم در سایت پربار مو تن رو برای شما بهترین پیشنهادها برای زیباتر شدن را ارئه می‌کند.
از آنجایی که از دست دادن بافت همبند پوست اصلی‌ترین دلیل چین و چروک‌های پوست است لورال در یکی از بهترین انواع کرم‌های ضد چروک خود به دنبال احیای این بافت است و کرم بسیار قوی ضد چروک روز Revitalift لورال را برای احیای بافت همبند پوست انتخاب کرده است زیرا این کرم در خود مقدار بسیار زیادی کلاژن دارد. کرم ضد چروک روز Revitalift لورال ‌با نفوذ به عمیق‌ترین بافت پوستتان کلاژن را که اصلی‌ترین تشکیل دهنده بافت همبند پوست است، به زیر پوست شما می‌برد.
سلول‌های پوستی شما در برابر کرم ضد چروک روز Revitalift لورال ‌ کاملا پذیرش دارند زیرا این کرم عملا از کلاژن طبیعی گیاه آب قاشقی تهیه شده است و می‌تواند مواد کلاژن و الاستین را در عمیق‌ترین قسمت پوست شما تزریق کند.

طرز استفاده 

 مقداری از کرم را روزی دو بار صبح و عصرها بر روی پوست زده به صورت دورانی ماساژ می دهید.

مشخصات

امتیاز و دیدگاه کاربران

۱۴۰۱/۲/۱۵

3