پد آرایشی دو طرفه سپتونا بسته 70 عددی
پد آرایشی دو طرفه سپتونا بسته 70 عددی

پد آرایشی دو طرفه سپتونا بسته 70 عددی

Septona Double Faced Pad 70 Pcs

سپتونا

|

سپتونا

امتیاز کاربران

7

ضمانت مرجوعی ۷ روزه

پشتیبانی در 365 روز سال

امکان بررسی حضوری کالا

ارسال سریع و رایگان

امکان خرید اقساطی

محــصــولات مرتبط

معرفی

پد آرایشی دو طرفه سپتونا بسته 70 عددی

در عصر حاضر رسیدگی و مراقبت از پوست اهمیت بسیار بالایی دارد. خانم ها ذاتا به زیبایی و پوست خود اهمیت زیادی میدهند و همیشه دوست دارند چهره ای شاداب و دلربایی داشته باشند. مواد آرایشی به دلیل ترکیباتی که دارند نباید زیاد روی پوست شما باقی بمانند و برای اینکه منافذ بتوانند استراحت کنند باید در طول روز دو بار به طور کامل شسته شده تا پوست شما احساس سبکی و آرامش داشته باشد. استفاده از پدهای آرایشی تا حدی زیادی به شما کمک می کند تا همه جا و در هر مکانی که هستید آرایش صورت خود را پاک کنید و تا به پوست تان هوای تازه برسد. برند سپتونا پیشتاز در عرصه تولید محصولات بهداشتی توانسته با استفاده از فناوری و ترکیبات جدید محصولات با کیفیت تولید کرده تا رضایت مصرف کننده را جلب کند. استفاده از پد آرایش پاک کن سپتونا با بافت نرم و الیافی خود توانسته در طول روز لطافت و شادابی را به پوست شما بازگرداند. ساختار سلولزی این محصول نیاز شما را به دستمال کاغذی یا سایر پاک کننده ها رفع می کند. این محصول در بسته های 70 عددی تولید شده برای کسانی که مصرف روزانه ی کمتری دارند.

نحوه استفاده:

در صورتی که قبل از استفاده از شوینده های صورت بخواهید مواد آرایش خود را تا حدی پاک کنید تا صورت تان عاری از هر گونه آلودگی باشد. یکی از این پدها را از داخل بسته بیرون آورده و شروع به پاک کردن صورتتان بکنید به دلیل خاصیت دو طرفه بودن پد می توانید از هر دو طرف برای پاک کردن آرایش و صورت خود استفاده کنید. بعد از اینکه به حد کافی آرایش صورتتان را با پد پاک کردید برای اینکه پوست تان عاری از هر گونه آلودگی باشد می توانید از شوینده های مناسب با صورتتان استفاده کنید.

تاثیر استفاده:

استفاده از پدهای آرایش پاک کن با خاصیت سلولزی به پاک کردن راحت تر آرایش شما کمک می کند. ساختار لطیف و نرم این محصول از ایجاد حساسیت و التهاب بر روی پوست شما جلوگیری می کند. 

مشخصات

امتیاز و دیدگاه کاربران