1

پد و اسفنج پاک کننده

اکثر خانم‌ها آرایش کردن را دوست دارند و معتقدند با این کار روحیه‌شان بهتر می‌شود؛ اما موردی که مهم است نحوه پاک کردن صحیح آرایش است؛ زیرا باقی ماندن مواد آرایشی روی پوست مشکلات متعددی همچون جوش، لک و چین و چروک را به دنبال دارد. به همین دلیل محصولات زیادی برای پاک کردن منافذ پوست از آلودگی‌ها روی کار آمده‌اند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به میسلار واتر، تونر و تونیک، انواع فوم‌ها و محلول‌های پاک کننده آرایش اشاره کرد. یکی از بهترین محصولات پاک کننده آرایش، پد و اسفنج پاک کننده است. به کمک این محصول می‌توان هر گونه مواد آرایشی ازجمله ریمل، کرم پودر، ضد آفتاب و هرگونه آلودگی ازجمله چربی‌ها و گرد و غبار را از روی پوست پاک کرد.

بهترین مارک پد و پنبه پاک کننده آرایش

امروزه برندهای متنوعی در زمینه تولید و عرضه انواع پد و اسفنج پاک کننده آرایش فعالیت می‌کنند که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به سپتونا، اوریفلیم و ایپک اشاره کرد. در ادامه قصد داریم برخی از مدل‌های پرفروش پد پاک کننده آرایش را معرفی کنیم:

پد پاک کننده آرایش ایپک بسته ٧٠ عددی

پد آرایش پاک کن ایپک با بافت نرمی که دارد مناسب برای استفاده روزانه است و برای پاک کردن آلودگی‌ها و مواد آرایشی در تمامی سطوح پوست حتی منافذ عمیق مورد استفاده قرار می‌گیرد. از طرف دیگر این پد با دوخت بسیار نرمی که دارد، بدون پخش شدن مواد آرایشی، آن‌ها را از روی پوست پاک می‌کند.

اسفنج پاک کننده صورت اوریفلیم

اسفنج پاک کننده اوریفلیم محصولی است که برای پاک کردن صورت از آلودگی‌ها و آرایش مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اسفنج با بافت نرم و لطیفی که دارد، پس از کشیده شدن روی پوست احساس دلچسبی برای شما به ارمغان می‌آورد.

قیمت پد و اسفنج پاک کننده

شرکت‌های تولید کننده پد پاک کننده آرایش، انواع مختلف پد را با رایحه‌های مختلف تولید می‌کنند. قیمت این محصول با توجه به برند سازنده و تعداد پدهای پاک کننده‌ای که درون هر بسته قرار می‌گیرد متفاوت است. تعداد پدهای قرار گرفته شده درون هر بسته از 20 عدد تا 70 عدد متغیر است.

خرید پد و اسفنج پاک کننده آرایش

قبل از خرید پد آرایش پاک کن مهم‌ترین موردی که باید به آن توجه کنید نوع پوستتان است. افراد دارای پوست خشک باید از پدهای مناسب این نوع پوست و افراد دارای پوست چرب باید از پدهای مناسب پوست چرب استفاده کنند. برای خرید اینترنتی پد و اسفنج پاک کننده آرایش از بهترین برندها می‌توانید به فروشگاه اینترنتی موتن رو مراجعه کنید. مشاوران موتن رو 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما هستند و راهنمایی‌های لازم را در خصوص انتخاب بهترین محصول در اختیار شما قرار می‌دهند.

ابزار جانبی پوست | پیلینگ | چسب بینیگوش پاک کن