ژل بهداشتی بانوان اویدرم سری اوی لیدی مناسب افراد بالغ حجم 150 میل
ژل بهداشتی بانوان اویدرم سری اوی لیدی مناسب افراد بالغ حجم 150 میل
ژل بهداشتی بانوان اویدرم سری اوی لیدی مناسب افراد بالغ حجم 150 میل
ژل بهداشتی بانوان اویدرم سری اوی لیدی مناسب افراد بالغ حجم 150 میل
ژل بهداشتی بانوان اویدرم سری اوی لیدی مناسب افراد بالغ حجم 150 میل
ژل بهداشتی بانوان اویدرم سری اوی لیدی مناسب افراد بالغ حجم 150 میل

ژل بهداشتی بانوان اویدرم سری اوی لیدی مناسب افراد بالغ حجم 150 میل

Eviderm Evilady Feminine Hygiene Gel 150 ml

اویدرم

|

اویدرم

معرفی کوتاه :

 • مناسب برای بانوان بالغ
 • با Ph 4 : Ph
 • حفظ تعادل PH و فلور طبیعی اطراف واژن
 • پیشگیری از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع
 • رطوبت رسانی و التیام بخشی پوست
 • کاهش التهاب، خارش و حساسیت
 • حاوی عصاره برگ آلوئه ورا
7

ضمانت مرجوعی ۷ روزه

امکان پرداخت در محل

پشتیبانی همیشگی

ارسال سریع

محــصــولات مرتبط

معرفی

خرید ژل بهداشتی بانوان اویدرم سری اوی لیدی مناسب افراد بالغ حجم 150 میل

ناحیه خارجی واژن که اصطلاحا ولوا واژینال (Vulvovaginal) یا ولوا نامیده می­ شود، اولین سد دفاعی دستگاه تناسلی زنان در برابر عفونت می­ باشد. آلودگی­ ها اغلب در چین خوردگی­ های ولوا جمع می­ شوند. افزایش رطوبت، عرق، خون دوران پریودی و تغییرات هورمونی بر روی رشد میکروب ­های ولوا اثر گذاشته و موجب عفونت ولوا و بوی بد آن می ­شوند. پوست ناحیه ولوا از لایه شاخی نازکی تشکیل شده و حاوی فولیکول­ های موی بزرگ می­ باشد. لذا از نظر رطوبت، نفوذپذیری و حساسیت، با پوست سایر مناطق تفاوت دارد و باعث می ­شود میکروب و سایر مواد به راحتی به پوست این ناحیه نفوذ کنند. به تازگی، به دلیل خطرات ناشی از استفاده از شوینده­ های ناحیه درونی واژن همچون دوش­ های واژینال، شوینده­ های ناحیه خارجی واژن (ولوا) مورد توجه قرار گرفته و مناسب ترند. به ویژه آن­ هایی که حاوی لاکتیک اسید بوده و pH اسیدی دارند و بنابراین تعادل پوست را تقویت می ­کنند. همچنین، شوینده ­های ناحیه خارجی واژن می­ توانند به عنوان درمان کمکی برای زنان مبتلا به عفونت­های قارچی یا حین مصرف آنتی بیوتیک­ ها مفید واقع شوند. شستشوی نواحی اطراف واژن یعنی ولوا می­تواند به زنانی که دچار ترشحات بد بوی واژنی هستند، کمک کند. استفاده روزانه از ژل بهداشتی بانوان اویدرم سری اوی لیدی مناسب افراد بالغ حجم 150 میل می ­تواند خطر ابتلا به عفونت­ های باکتریایی واژن را نیز کاهش دهد. بعلاوه، راهنمای عملی کلینیکی (CPG) به زنان توصیه نموده که از یک شوینده غیر صابونی pH-بالانس، ملایم و هایپوآلرژیک (غیر حساسیت زا) و پیشگیری کننده از خشکی برای شستشوی روزانه نواحی اطراف واژن یعنی ولوا استفاه نمایند. زنان باید به دقت شوینده ای را انتخاب کنند که بدون اینکه بر روی تنوع نرمال میکروبی ناحیه ولوا اثر منفی بگذارد، میکروب­های بیماریزا را از بین ببرد.

ترکیبات ژل شستشوی اوی لیدی عبارتند از:

 • لاکتیک اسید: حفظ pH نرمال واژن و ولوا و جلوگیری از رشد میکروب ­های بیماری زا

تحقیقات نشان داده که میکروب ­های ولوا بسیار متنوع هستند، اما بیشترین جمعیت آن را باکتری­ های مفید لاکتوباسیلوس تشکیل می­دهد. باکتری­ های لاکتوباسیلوس تولید لاکتیک اسید می ­کنند که موجب اسیدی شدن و کاهش pH واژن (4-3) می­ شود. کاهش pH، شرایط مناسبی برای رشد بیشتر این باکتری­ های مفید فراهم می­کند، در حالیکه شرایط را برای رشد میکروب­ های بیماریزا نامناسب می­ سازد. بعبارت دیگر این باکتری­ ها با میکروب­های بیماریزا رقابت نموده و آن­ها را از بین می­ برند. جالب اینجاست که مطالعات جدید نشان می­ دهند که لاکتیک اسید اثر ضد ویروسی نیز دارد و موجب از بین بردن هرپس ویروس ­ها (HPV) و ویروس ایدز (HIV) می ­شود.

 • اِکو اِسکین: ترکیب سین بیوتیک

در ژل ­های شستشوی بانوان اویدرم، از ترکیبی به نام اِکو اِسکین استفاده شده که هم حاوی قند آلفاگلوکان الیگوساکارید به عنوان ترکیب پری ­بیوتیک و هم حاوی باکتری مفید لاکتوباسیلوس به عنوان ترکیب پروبیوتیک می­ باشد. ترکیباتی همچون اِکو اِسکین که همزمان دارای هر دو ترکیب پری ­بیوتیک و پروبیوتیک می­ باشند، به عنوان ترکیب یا کمپلکس سین بیوتیک محسوب می­ شوند.

ترکیبات پری ­بیوتیک: غذای مخصوص باکتری­های مفید

ترکیبات پرو بیوتیک: خود باکتری­های مفید 

ترکیبات سین بیوتیک: ترکیبات پره ­بیوتیک+ ترکیبات پرو بیوتیک

 • روغن درخت چای

یکی از موثرترین ترکیبات ضد میکروبی می­باشد.

آلانتوئین : التیام بخش    /    گلیسرین : مرطوب کننده

 • عصاره گیاهی همچون عصاره آلوئه ورا: 

مرطوب کننده و التیام بخش، ویتکس یا پنج انگشت، گل همیشه بهار، بابونه

pH ولوا

pH پوست ولوا (حدود 5/4-8/3) و pH واژن (حدود 5/3) با pH پوست سایر نقاط بدن (5/4-5/6) کمی تفاوت دارد. البته pH ولوا در اثر عوامل مختلف درونی (رطوبت، عرق، سن، ژنتیک، عفونت­های ادرار و مدفوع، تغییرات هورمونی طی بلوغ، دوران پریود، بارداری و یائسگی) و بیرونی (رابطه جنسی، لباس تنگ، محصولات بهداشتی و شوینده­های نامناسب همچون صابون، لوبریکنت ­ها، پد و نوار بهداشتی، شِیو کردن و محصولات اپیلاسیون) تغییر می­کند. اما مهمترین تغییرات pH پوست ولوا  تغییرات فیزیولوژیکی است که در اثر سن و طی دو رویداد مهم زندگی زنان یعنی بلوغ (Puberty) و یائسگی (Menopause) اتفاق میافتد. میزان pH پوست ولوا در هر دو مقطع بیشتر از بالغین (Adults) می ­باشد، به طوریکه pH پوست ولوا در دختران پیش از بلوغ حدود 7 حدود و در بانوان در دوران پس از یائسگی در حدود 6 می­ باشد.  (رفرنس: مقاله امریکایی چاپ شده در ژورنال WOMEN’S HEALTH در سال 2017).

مشخصات

امتیاز و دیدگاه کاربران