1

2

3

خرید ژل بهداشتی بانوان و آقایان، بهترین قیمت انواع ژل بهداشتی

ناحیه تناسلی یکی از حساس ترین نقاط بدن است، که احتمال تجمع باکتری و قارچ ها در این ناحیه، بشدت زیاد است، به همین منظور خرید ژل بهداشتی که جزو لوازم بهداشتی زنانه و مردانه به حساب می‌آیند جهت جلوگیری از تجمع باکتری ها و قارچ ها چه برای خانم ها و چه برای آقایان بسیار مهم است. اما در انتخاب و خرید ژل بهداشتی باید به چه نکاتی توجه نمود؟ در ادامه این موارد را برای شما خواهیم گفت.

ژل بهداشتی بانوان

بهترین مارک ژل بهداشتی بانوان و آقایان

با توجه به اینکه ژل های بهداشتی مستقیماً با ناحیه حساس تناسلی در تماس هستند، مرغوبت و اورجینال بودن این محصولات بسیار مهم می‌باشد، به همین دلیل انتخاب بهترین مارک  ژل بهداشتی بسیار مهم است. از جمله مارک های معتبر تولید کننده ژل بهداشتی می‌توان به سی گل، لافارر، ایروکس، استم سل، اویدرم، بیوتال و سپتونا اشاره نمود، اگر قصد خرید ژل بهداشتی را دارید، می‌توانید کلیه برندهای معتبر تولید کننده این محصول را در فروشگاه اینترنتی مو تن رو مشاهده نمایید.

بهترین ژل بهداشتی خانم ها

با توجه به اینکه ژل های بهداشتی انواع مختلفی دارند، بهترین ژل بهداشتی برای خانم ها، ژل هایی با PH کمتر است، همچنین ژل های بهداشتی دارای رایحه های مختلفی هستند، به همین منظور ژل های مناسب خانم ها با آقایان متفاوت می‌باشد.

خرید اینترنتی  ژل بهداشتی و شستشو آقایان و بانوان

با توجه به حساسیت اورجینال بودن این محصول، باید خرید ژل شستشو را از فروشگاه های معتبر انجام داد، اگر قصد خرید اینترنتی ژل بهداشتی و شستشو را دارید، نگران اصل بودن این محصول و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی، مانند کاندوم، نوار بهداشتی، تامپون، ژل شستشو و ... نباشید،فروشگاه اینترنتی مو تن رو کلیه این محصولات را بصورت اورجینال برای شما قرار داده تا شما بتوانید براحتی محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

انواع ژل بهداشتی و ژل شستشو بانوان و آقایان

بطور کلی ژل های بهداشتی و ژل های شستشو که جزو لوازم بهداشت فردی هستند به دو دسته‌ی مردانه و زنانه تقسیم می‌شوند، تفاوت این دو محصول، در PH و رایحه آن هاست، زیرا ژل بهداشتی مناسب خانم ها دارای ph کمتری نسبت به آقایان می‌باشد.

قیمت ژل شستشوی بانوان و آقایان

 معمولا قیمت محصولات بهداشتی به برند سازنده بستگی دارند. از دیگر عوامل مهمی که روی قیمت تاثیرگذار هستند می‌توان به نوع بسته بندی، حجم ژل، دارا بودن خواص ضد باکتریایی، خواص ضد حساسیتی و خواص ضد قارچی اشاره کرد. متوسط رنج قیمتی ژل بهداشتی بین 25 تا 300 هزار تومان است.

تفاوت ژل بهداشتی بانوان و دوشیزگان

اگر قصد خرید ژل بهداشتی دارید، باید ژل مخصوص به خودتان را پیدا کنید، اگر ازدواج نکرده‌اید باید از ژل بهداشتی مخصوص دوشیزگان استفاده نمایید، در صورتی که ازدواج کرده‌اید، خرید ژل بهداشتی بانوان به شما پیشنهاد می‌شود، تفاوت این دو محصول در ph موجود در آن است که باید به این نکته توجه زیادی شود.

لوازم بهداشتی زنانه | پد ضد درد قاعدگی | کاپ قاعدگی | پد روزانه | تامپون | نوار بهداشتی