قیمت و خرید سر شیشه ارتودنسی سوییت بیبی شماره 2 مدل 380

سر شیشه ارتودنسی سوییت بیبی شماره 2 مدل 380

Sweet Baby Orthodontic Bottle Spare Model 380 No 2
سر شیشه ارتودنسی سوییت بیبی شماره 2 مدل 380
سوییت بیبیسوییت بیبی

سر شیشه ارتودنسی سوییت بیبی شماره 2 مدل 380

Sweet Baby Orthodontic Bottle Spare Model 380 No 2
کشور مبدا برند: 

ویژگی‌های محصول

  • ارتودنسی
  • از جنس سیلیکون
  • مناسب کودکان 6 تا 18 ماه
  • ساخته شده از بهترین مواد اولیه

خرید اینترنتی سر شیشه ارتودنسی سوییت بیبی شماره 2 مدل 380

سرشیشه شیر، یکی از محصولاتی است که هنگام خرید شیشه شیر خریداری شده و به عنوان محصول مکمل مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت کلی تمامی سر شیشه پس از مدتی غیر قابل استفاده شده و باید با سر شیشه های نو تعویض گردند. از آن جایی که تنوع این محصول نیز در بازار بسیار زیاد است و ممکن است برخی از افراد هنگام خرید سردرگم شوند، ما قصد داریم محصولی مطمئن و بسیار با کیفیت را به شما معرفی کنیم که سر شیشه شیر سوییت بیبی شماره 2 مدل 380 نام دارد. برای خرید این محصول می توانید به فروشگاه اینترنتی مو تن رو مراجعه کنید در ادامه با ویژگی‌های این محصول بیش تر آشنا خواهیم شد.

خرید سر شیشه ارتودنسی سوییت بیبی شماره 2 مدل 380

سر شیشه شیر ارتودنسی از جمله محصولاتی است که پزشکان آن را به جای سر شیشه های معمولی ترجیح می دهند؛ زیرا سرشیشه های ارتودنسی با آناتومی دهان و فک کودکان هماهنگی بیش تری داشته و کم ترین فشار را به لثه ها و دندان های کودکان وارد می کنند؛ این موضوع در حالی ست که سر شیشه های معمولی فشار بیش تری را وارد کرده و در نتیجه می توانند منجر به بروز مشکلاتی در ساختار دهان و دندان کودکان گردند. این محصول ساخته شده از بهترین مواد اولیه بوده و در آن کوچک ترین ماده مضری وجود ندارد. جنس این محصول از سیلیکون بوده و به همین دلیل طول عمر بیش تری نسبت به لاتکس دارد. به صورت کلی سری های شیشه شیر از دو نوع لاتکس و سیلیکون هستند که لاتکس می‌تواند برای کودکان حساسیت زا باشد و هم چنین طول عمر کمتر خواهد داشت؛ اما سیلیکون هیچ گونه حساسیتی را برای کودکان به وجود نیاورده و طول عمر بیش تری دارد.

ویژگی های سر شیشه ارتودنسی سوییت بیبی شماره 2 مدل 380

ارتودنسی

از جنس سیلیکون

مناسب کودکان 6 تا 18 ماه

ساخته شده از بهترین مواد اولیه

معرفی سر شیشه ارتودنسی سوییت بیبی شماره 2 مدل 380

سرشیشه ارتودنسی شماره 3 مدل ،380 ساخته شده از بهترین مواد اولیه می باشد. در ساخت این محصول از کوچک ترین مواد مضری استفاده نشده و در  نتیجه هیچ مشکلی را برای کودک شما به وجود نخواهد آورد. این سر شیشه از نوع ارتودنسی بوده که استاندارد ترین محصول محسوب می شود؛ به صورت کلی سر شیشه های ارتودنسی به دهان، فک و دندان‌های کودکان کم ترین آسیب را وارد کرده و به همین دلیل توصیه بسیاری از پزشکان استفاده از این نوع سر شیشه شیر هاست. این سرشیشه مناسب کودکان 6 تا 18 ماه بوده و برای کودکان بالاتر از 18 و کمتر از 6 ماه مناسب نیست.

نحوه استفاده از سر شیشه ارتودنسی سوییت بیبی شماره 2 مدل 380

هنگام استفاده از این سر شیشه، باید نظافت آن را به خوبی رعایت کنیم. یعنی پس از هر بار استفاده آن را خوب شسته و خشک نمایید. هم چنین پس از هر بار استفاده، آن را چک کنید تا دچار پارگی و یا سائیدگی نشده باشد.

نوع بسته بندیطلقی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)210353919905
برندسوییت بیبی
دسته‌ها
برچسب‌هاup to 50_yalda

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.