1

2

3

4

5

6

تونر

یکی از محصولاتی که به داشتن پوستی درخشان و شفاف کمک کرده و جوانی پوست را تضمین می کند، تونر پوست است. به ویژه اگر بتوانید از بهترین تونر روشن کننده پوست استفاده کنید، اثرگذاری آن به مراتب بیشتر خواهد بود.

بهترین برندهای تونر پوست

از آن جایی که تونرها از جمله محصولات مراقبتی پوست هستند، برای انتخاب و خرید آن ها، باید به خوبی بدانیم که چگونه بهترین تونر را انتخاب کنیم؟ از جمله بهترین برندهای تونر پوست، موارد زیر قابل توجه هستند:

تونر سینره

سینره محصولاتی عالی در این دسته بندی داشته و پایه گیاهی تونرهای آن، کمک می کند تا پوستی جوان و باطراوت داشته باشید.

تونر پوست لافارر

تونرهای لافارر برای پوست های آسیب دیده و دارای حساسیت، کاملا مناسب هستند. این محصولات با داشتن ترکیبات ارگانیک، عملکری بی نظیر روی پوست داشته و باعث می شود تا در صورت استفاده مستمر، روند پیری را به اندازه زیادی به تاخیر بیندازید.

تونر لورآل

اگر تونر لورآل حاوی عصاره گل رز را استفاده کنید، پس از مدتی تغییرات موثری روی پوست خود احساس خواهید کرد. شفافیت عالی و همین طور یکدست و مخملی شدن پوست، از جمله مزایای استفاده از این محصول برند آرایشی لورآل هستند.

به جز این ها برندهای دیگر مطرحی چون گارنیه، اوریفلیم، ایو روشه، هیدرودرم، بایودرم و ... محصولات مراقبت از پوست عالی در این گروه دارند.

تونر پوست خشک و حساس

برای این که پوست شما دچار خشکی تشدید یافته نشده و آسیب نبیند، دقت داشته باشید که محصول عاری از الکل بوده و برای پوست های خشک فرموله شده باشد. به طور مثال تونر لافارر پوست خشک، محصولی کاملا تخصصی برای این نوع پوست ها به حساب می آید.

بهترین تونر برای پوست های چرب و جوش دار

اگر پوست شما دارای چربی زیادی است، استفاده از تونرهایی که دارای الکل بوده یا به هر ترتیب ترکیباتی برای رفع چربی های مزاحم پوست دارند، ضمن ایجاد شادابی و نشاط پوست، به حذف چربی اضافه نیز کمک می کند. مدل Fresh Balancing برند الارو، محصولی ایده آل برای پوست های فوق العاده چرب و دارای زمینه جوش و آکنه است. این محصول کمک می کند که PH پوست تنظیم شده و پاکسازی عالی نیز روی آن شکل بگیرد.

مزایای استفاده از تونر در روتین مراقبت پوست

استفاده از بهترین تونر مناسب برای انواع پوست های خشک، چرب و معمولی؛ باعث خواهد شد تا؛

  1.      پوست شما شفاف تر شده و درخشش خاصی به دست بیاورد.
  2.      منافذ پوستی پاکسازی شده و ذرات گرد و غبار روزانه از آن ها زدوده شود.
  3.      پوست شما به خوبی آبرسانی شده و طراوت خود را حفظ کند.
  4.      میزان PH پوست تنظیم شده و ریسک ایجاد جوش و آکنه در آن به حداقل می رسد.
  5.      حتی استفاده از این محصولات باعث خواهد شد تا دیگر موهای زیرپوستی در بخش چانه یا کنار گونه ها مشاهده نکنید. وجود اسید گلیکولیک به رفع این عارضه کمک زیادی خواهد کرد.

نکته بسیار مهم: پیش از انتخاب قطعی بهترین تونر پوست، دقت داشته باشید که در ترکیبات آن خبری از اتانول یا منتول نباشد. این مواد موجب تحریک پوست شده و بدتر ممکن است به پوست شما آسیب برسانند. به این دلیل مهم حتما باید به سراغ بهترین برندهای تونرهای پوستی رفته و خرید خود را نیز از فروشگاه های معتبر عرضه کننده لوازم آرایشی و بهداشتی تخصصی انجام دهید.

راهنمای استفاده از تونر پوستی

برای آن که بتوانید بهترین بهره برداری از عملکرد و تاثیر یک تونر روی پوست خود را تجربه کنید، بهتر است حتما ابتدا آرایش صورت خود را کاملا پاک کرده و شستشو دهید. (استفاده از آب سرد پیش از به کار بردن محلول روی پوست، به جذب بهتر آن کمک زیادی می کند.) پس از آن مقدار مناسبی تونر را روی یک پد آرایشی یا پنبه تمیز زده و به حرکات ضربه ای روی بخش های مختلف پوست خود بزنید.

خرید اینترنتی تونر از فروشگاه موتن رو

در فروشگاه موتن رو، با بررسی دقیق برندهای مختلف عرضه کننده این گروه محصولات، بهترین آن ها با توضیح محصول کامل عرضه شده اند. به این شکل می توانید با اطمینان خاطر از اصالت کالا، نسبت به خرید تونر به صورت آنلاین اقدام کرده و محصول را در کمترین زمان (در محل آدرس خود) تحویل بگیرید.

پاک کننده صورت | پاک کننده آرایش چشم| شیر پاک کن | ژل شستشوی صورت | دستمال مرطوب