شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه 300 میل Color-Protection And Radiance

Yves Rocher Color-Protection And Radiance Shampoo 300ml
شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه 300 میل Color-Protection And Radiance
ایوروشهایوروشه

شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه 300 میل Color-Protection And Radiance

Yves Rocher Color-Protection And Radiance Shampoo 300ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

شامپو

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 3 نظر

ویژگی‌های محصول

  • بستن کوتیکول های مو
  • حفظ رنگ مو 
  • نرم کننده خشکی پس از رنگ 
  • بدون پارابن

شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه 300 میل COLOR-PROTECTION AND RADIANCE

حاوی عصاره گیاه  زالزالک

موهای رنگ شده یکی از بهترین انتخاب‌های خانم‌ها برای تنوع برخشیدن به ظاهرشان است. رنگ مو انتخابش یک سری حساسیت‌ها را می‌طلبد و حفظ آن رنگ روی سر یک سری کارها را می‌خواهد. استفاده از یک رنگ موی خوب و درخشان و زیبا برای موها تنها بخشی از کار شما در انتخاب رنگ مواست البته بخش مهم از این تنوع انتخاب رنگ موست اما حفظ کردن آن اهمیت بسیاری دارد.

موهای رنگ شده با یک رنگ موی خوب حداکثر بعد از یک یا دوبار حمام و شستشوی کامل دیگر آن درخشش و رنگ اصلی را که انتخاب کرده‌اید ندارند رنگ مو و به خصوص لایه درخشان کننده آن با شامپوهای معمولی پاک می‌شود و آن زیبایی قبلی را نخواهد داشت.

راه حل این مشکل به دو بخش سخت و آسان تقسیم می‌شود در بخش سخت که بسیار برای موها و ضرر دارد شما می‌توانید هر دو هفته یک بار موهای خود را رنگ کنید. اما در بخش آسان تر شما باید یک شامپوی مخصوص موهای رنگ شده تهیه کنید. کارشناسان مو تن رو از آنجا که به سلامت و زیبایی باهم در وجود شما اهمیت می‌دهند معتقداند بهتر است موهای خود را با یک شامپوی حفظ رنگ مو بشویید تا هم درخشش موهای شما بعد از رنگ کردن حفظ شود و هم رنگ انتخابی شما به همان صورت روز اول باقی بماند. دلیل بسیار مهم دیگر که موهای شما رنگ خود را از دست می‌دهد اشعه مضر آفتاب است که همیشه باعث رنگ بری همه چیز از جمله موهای شما می‌شود . قدرت اشعه UV آنچنان است که حتی رنگ موهای طبیعی شما را هم تغییر می‌دهد چه برسد به رنگ موی مصنوعی شما.

محققان شرکت ایوروشه بعداز تحقیق روی بسیاری از گیاهان دریافته‌اند که برخی از  آن‌ها در نور خورشید خاصیت رنگ دانه‌های خود را از دست نمی‌دهند و البته این رنگ دانه‌ها در  خود آنتی اکسیدان بسیار بالایی هم دارند. اما تجزیه نشدن رنگدانه این گیاهان در آفتاب سبب شد که شرکت ایوروشه برای تولید شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه COLOR-PROTECTION AND RADIANCE از گیاه زالزالک استفاده کنند. زالزالک از آن  دسته گیاهانی است  که رنگ دانه بسیار مقاومی در برابر تابش آفتاب دارد و شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه از عصاره طبیعی این گیاه برای درخشان کردن و حفظ رنگ موی شما در برابر آفتاب استفاده می‌کند. دیگر  ویژگی  شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه COLOR-PROTECTION AND RADIANCE  بستن غلاف رنگ دانه‌های موست که سبب می‌شود رنگدانه موهای شما دیرتر خارج شود و رنگ مویتان تقریبا به همان صورت سابق تا رشد ریشه موها باقی بماند.

نحوه استفاده

بعد از رنگ کردن مو با رنگ موی دلخواه‌تان در حمام موهای خود را با شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه COLOR-PROTECTION AND RADIANCE بشویید نگران پاک شدن رنگ موهای خود نباشد. این کار سبب می‌شود مواد آنتی اکسیدان شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه COLOR-PROTECTION AND RADIANCE یک لایه محافظتی بر روی موهای شما می‌کشد و با این کار موهای شما درخشان تر می‌شود. فقط در موقع استفاده حدود 3 الی 4 دقیقه کف شامپورا روی سر خود نگه دارید.

تأثیر استفاده

موادی مانند آنتوسیانین یک سد قوی در برابر اشعه UV آفتاب است که میوه زالزالک را در برابر این اشعه محافظت می‌کنند حال در عصاره 100% طبیعی زالزالک به کار رفته در شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه COLOR-PROTECTION AND RADIANCE این ماده به صورت کامل و بسیار قوی وجود دارد. مواد ضد التهابی نیز سبب می شود پوست سر شما در برابر آسیب‌های وارده از مواد شیمیایی رنگ مو حفظ می‌کند. اما مواد آنتی اکسیدان عصاره زالزالک شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه COLOR-PROTECTION AND RADIANCE‌ دیگر دلیل درخشان شدن موهای شماست که باز هم به صورت کاملا طبیعی و البته بسیار قوی در شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه COLOR-PROTECTION AND RADIANCE وجود دارد.

 

بعد از رنگ کردن مو با رنگ موی دلخواه‌تان در حمام موهای خود را با شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه COLOR-PROTECTION AND RADIANCE بشویید نگران پاک شدن رنگ موهای خود نباشد. این کار سبب می‌شود مواد آنتی اکسیدان شامپو مخصوص موهای رنگ شده ایوروشه COLOR-PROTECTION AND RADIANCE یک لایه محافظتی بر روی موهای شما می‌کشد و با این کار موهای شما درخشان تر می‌شود. فقط در موقع استفاده حدود 3 الی 4 دقیقه کف شامپورا روی سر خود نگه دارید.

مناسب برای موهایرنگ شده
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)242602819001
برندایوروشه
دسته‌ها
ویژگیپایه گیاهی
کارکردتثبیت کننده, ترمیم کننده
Hair typeموی رنگ شده
بافتمایع
جنسیتزنانه
برچسب‌هاانبار تکانی

نظرات کاربران (3 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
تصویر saba kh
تاثیر داره؟
ارزش خرید
کیفت
ش
عجب پک هدیه اییییی . مرسی
ارزش خرید
کیفت
ش
موهای من داغون شده بود . ممنون که معرفی کردین
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.