1591543800

برس کانتورینگ رنگی Z.ONE مدل Z-314

Z.ONE Professional Color Makeup Countoring Brush-Z-314
برس کانتورینگ رنگی Z.ONE مدل Z-314
قیمت: 45,000 36,100 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
زد.وانزد.وان

برس کانتورینگ رنگی Z.ONE مدل Z-314

Z.ONE Professional Color Makeup Countoring Brush-Z-314
کشور مبدا برند: 

ویژگی‌های محصول

  • مناسب برای کانتورینگ
  • نرمی بسیار برس های کانتور
  • ارگونومی خاص سری برس

برس کانتورینگ رنگی ZONE مدل Z-314

کانتوریک در اصطلاح آرایشگران به عمل برجسته‌سازی حالات صورت با استفاده از رنگ‌های تیره و روشن و محو کردن آن‌ها اطلاق می‌شود. کانتورینگ بیشتر برای اعضاء خاصی از صورت مانند بینی، گونه‌ها، چانه و پیشانی، صورت می‌گیرد. کانتورینگ برای کسانی استفاده می‌شود که می‌خواهند با آن عضوی از اعضاء صورت در آرایششان بیشتر به چشم بیاید و به همین خاطر باید از موادی خاص و وسایلی خاص برای این تکنیک حرفه‌ای و درعین‌حال سنگین انجام می‌شود و البته برای این کار شما به یک برس خاص کانتورینگ نیاز دارید. همان‌طور که کانتورینگ برای قسمت‌های مختلف صورت انجام می‌شود برای هر یک از اعضا صورت انواع برس های خاصی داریم.

برس کانتورینگ رنگی Z.ONE مدل Z-314 چه ویژگی‌هایی دارد؟

شرکت معروف و محبوب Z.ONE یکی از برندهای قوی چین درزمینه تولید لوازم و ملزومات آرایشی در سطح حرفه‌ای فعالیت دارد. هدف این شرکت رساندن بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات با کمترین هزینه به دست مصرف‌کننده است چراکه استراتژی فروش این شرکت بر اساس فروش در دنیای مجازی و با کمترین واسطه است. لذا برس کانتورینگ رنگی Z.ONE مدل Z-314 از نوع بهترین و مرغوب‌ترین برس ها در بازار هستند و Z.ONE باعث شده که این برس ها ویژگی‌های بسیار خوبی دارا باشند. برند Z.ONE، بهترین برس های کانتورینگ موجود در بازار را فراهم آورده است. برس هایی بسیار مرغوب که ویژگی‌های خاصی دارند.

برخی از ویژگی‌های خاص برس کانتورینگ رنگی Z.ONE مدل Z-314 عبارت‌اند از:

-نرمی بسیار برس های کانتور

-ارگونومی خاص سری برس

-انداز ه های بسیار متنوع برای پوشش دادن نواحی مختلف صورت

برس کانتورینگ ZONE مدل Z-314 به خاطر اجرای کانتور و هایلایت بر روی نواحی مختلف صورت تنوع بسیاری دارد. از برس کانتورینگ ZONE مدل Z-314 برای کانتور و یا هایلایت نواحی ظریف صورت مانند حاشیه صورت در قسمت رستن‌گاه مو و پشت چشم استفاده می‌شود. همچنین برای برجسته‌سازی و یا کوچک کردن قسمت‌های مختلف صورت از برس کانتورینگ ZONE مدل Z-314 استفاده می‌شود.

نحوه استفاده از برس کانتورینگ ZONE مدل Z-314

برای کانتورینگ پوست حتماً ابتدا فوم معمول صورت خود را به‌صورت بزنید فوم صورت شما همان کرم پودر همیشگی خودتان است و بسته به رنگ صورت شما متغیر است، سپس بر اساس فیزیک صورت خود اجزایی را که می‌خواهید برجسته شود را بارنگ‌های تیره کانتور کنید و اجزایی را که می‌خواهید محو شوند را بارنگ‌های روشن هایلایت کنید.

یکی از حرفه‌ای‌ترین روش‌های به چشم آمدن اجزا خاص صورت، کانتورینگ است و برای این کار استفاده از برس کانتورینگ ZONE مدل Z-314 را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این برس در کانتورینگ شما تأثیر بسزایی دارد، چراکه بسیار نرم و درعین‌حال از تراکم فوق‌العاده زیادی برای محو کردن پودرها در اطراف چشم و بینی و خط صورت بهره می‌برید.

نوع براش یا پدقلم صورت
کاربرد براش یا پدکانتور
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)372815799019
برندزد.وان
دسته‌ها
برچسب‌هاBrush, Cosmetic tools

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.