1

ریمل ایزادورا

ریمل ایزادورا برای چشم‌های حساس عالی عمل کرده و هیچ گونه حساسیت زایی به همراه ندارند. از این روی برای آن دسته از افرادی که معمولا نسبت به لوازم آرایشی حساسیت دارند، گزینه خوبی به شمار می‌آید. بهترین ریمل‌های حجم دهنده ایزادورا، مدل‌های Big Bold، Ultimate Volume و Big Bold Extreme هستند. قلموی این ریمل‌ها، دارای فرم عالی برای حالت دادن به مژه‌ها بوده و می‌توانید حتی بی‌حالت ترین مژه‌ها را نیز به راحتی فرم و حالت ببخشید.

برس‌های این ریمل‌ها، از نوع فیبری بوده و کاملا انعطاف پذیر هستند. این انعطاف پذیری کمک می‌کند تا با یک بار ریمل زدن، مژه‌هایتان حالت برگشته به خود گرفته و این برگشته و حالت گرفتن، برای ساعت‌ها دوام داشته باشد.

بهترین ریمل‌های ایزادورا

میزان ماندگاری اکثر ریمل‌های این برند، در حد عالی ارزیابی شده است. اگر به دنبال یک ریمل عالی که فاصله میان مژه‌های شما را پر کرده و باعث حجم دادن به آن‌ها شود، ریمل حجم دهنده مدل Big Bold Extreme را پیشنهاد می‌کنیم. این ریمل رنگ مشکی کاملا پررنگی داشته و برای هر نوع و سایز مژه‌ای مناسب است.

کافی خواهد بود که چند قلمو از این ریمل را به مژه‌های خود زده و جلوه عالی آن را در آینه مشاهده کنید. ویژگی عالی ریمل‌های این برند در عدم سنگینی بافت مژه روی مژه‌ها بوده و پس از آن که حتی سنگین‌ترین آرایش چشمی را انجام دهید، هیچ گونه احساس سنگینی را تجربه نخواهید کرد.

ریمل Big Bold برای مژه‌های کوتاه و کم پشت عالی بوده و اگر به هر دلیل دچار ریزش مژه شده باشید؛ می‌توانید از این ریمل برای پر کردن فضای خالی بین مژه های خود به خوبی استفاده کنید.

خرید آنلاین ریمل ایزادورا

برای آن که بتوانید بهترین انتخاب از سبد کالایی این برند لوازم آرایشی در گروه آرایش چشمی را داشته باشید، توصیه می‌کنیم که حتما مشخصات ریمل‌های مختلف را به خوبی مطالعه و بررسی کنید. در این صورت می‌توانید بهترین انتخاب و خرید اینترنتی را تجربه نمایید.

ریمل بلریمل بورژوا | ریمل اسنس | ریمل نوت | ریمل کالیستا | ریمل لورال | ریمل لانکوم | ریمل میبلین