1

ریمل بورژوا

برند فرانسوی بورژوا تنوع قابل توجهی در مدل‌های مختلف ریمل و محصولات آرایش چشمی دارد. اگر قصد خرید ریمل بورژوا داشته باشید، خبر خوب این است که شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای متوسط و معقول، به راحتی ریمل مورد نظر و مناسب خود را از میان نمونه‌های مختلف این محصولات خریداری کنید.

ریمل‌های بورژوا دارای مایه ریمل قوی بوده و رنگ سیاه پررنگ و فوق العاده‌ای دارند. ریمل‌های این برند، به هیچ وجه چسبندگی نداشته و موجب ریزش مژه‌ها نخواهند شد.

انواع ریمل بورژوا

تقریبا تمام خانم‌ها ریمل درب مسی بورژوا مدل Volume Glamour را می شناسند. قلموی عالی این ریمل و مایه ریمل قوی آن، باعث می‌شود که بتوانید با چند قلمو زدن، به سرعت مژه‌هایی پرپشت و زیبا داشته باشید.

یک ریمل عالی و پرفروش دیگر از این برند فرانسوی مدل Twist Up The Volume Ultra Black است که برای حجم دهندگی به مژه‌ها بی نظیر عمل می‌کند. قلموی این ریمل برای حالت دادن به مژه‌ها طراحی شده و به جز آن که به راحتی باعث حجم گرفتن مژه‌ها خواهد شد، بین تارهای مژه را شانه کرده و از چسبیدن آن‌ها به یکدیگر جلوگیری می‌کند.

قیمت ریمل بورژا

ریمل‌های این برند در ردیف قیمتی مناسبی قرار دارند و در کل برند بورژوا محصولات متنوعی به لحاظ قیمتی در سبد کالایی خود قرار داده است. به این شکل شما می‌توانید از میان ارزان‌ترین ریمل‌های این برند، مدل‌هایی برای استفاده روزمره خریداری کرده یا به سراغ ریمل‌های لاکچری و گران قیمت آن که مناسب آرایش‌های سنگین و مجلسی است، بروید.

خرید آنلاین ریمل بورژوا

در فروشگاه اینترنتی موتن رو، کلیه محصولات این برند فرانسوی عرضه شده و می‌توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. با خرید از موتن رو، محصولات مورد نظر خود را در کمترین زمان در محل آدرس تحویل خواهید گرفت.

ریمل بل | ریمل ایزادوراریمل اسنس | ریمل نوت | ریمل کالیستا | ریمل لورال | ریمل لانکوم | ریمل میبلین