1

ریمل کالیستا

ریملکالیستا به لحاظ تنوع محصول و قیمت در سطح مناسبی قرار داشته و انتظارات شما از یک محصول آرایشی حرفه‌ای را در سطح قابل قبولی برآورده می‌سازند. ماندگاری مناسب و فرچه‌های عالی این ریمل‌های آرایشی، باعث می‌شود که آرایش کردن برای شما ساده شده و حتی اگر تجربه و تبحری در آرایش چشمی نداشته باشید، بهترین نتیجه را در آرایش چشمی خود مشاهده کنید.

پرفروش‌ترین ریمل‌های کالیستا

ریمل‌های حجم دهنده Extend Volume و Bold Volume، هر دو از بهترین محصولات سبد کالایی برند ایرانی کالیستا هستند. با استفاده از این مدل‌ها، می‌توانید حجم فوق العاده به مژه‌های خود بخشیده و آرایش چشمی جذابی را تجربه کنید. به ویژه فرچه ریمل‌ها به شکلی طراحی شده که حالت دهی مژه‌ها به وسیله آن، به راحتی انجام خواهد شد. کافی است که فرچه را چندین بار به سمت بالا، از زیر مژه‌ها بکشید تا به خوبی حالت گرفته و برگشته به چشم بیایند.

از جمله ویژگی‌های این دو محصول پرفروش می‌توان به حجم دادن به مژه‌ها، پرپشت کردن و همین طور حالت دهی عالی اشاره کرد. به علاوه وجود رنگدانه‌های مشکی کربنی در ترکیب و فرمولاسیون مایه ریمل، باعث می‌شود تا حتی نوک تار مژه‌ها نیز پررنگ به نظر برسد. به این شکل مژه‌های شما پرتر و خوش حالت‌تر به چشم می‌آیند.

به علاوه خبر خوب برای آن دسته از افرادی که نگران سلامت چشم‌های خود هستند، این است که محصولات برند ایرانی کالیستا بدون پارابن بوده و مورد تائید چشم پزشکان قرار دارد.

قیمت ریمل کالیستا

محدوده قیمتی این ریمل‌ها، در حد متوسط بوده و در گروه کالایی لوازم آرایشی چشمی، ارزش خرید مناسبی نسبت به کیفیت دارند.

خرید اینترنتی ریمل کالیستا

برای خرید بهترین ریمل‌های این برند، با در نظر گرفتن مشخصات و ویژگی‌هایی که نیاز دارید (به طور مثال حجم دهندگی یا بلندکنندگی مژه‌ها)، می‌توانید خرید آنلاین راحت و سریع را در فروشگاه اینترنتی موتن رو تجربه کنید. محصولات مورد نظر شما در بهترین بسته بندی در کمترین زمان، به محل آدرس ارسال خواهند شد.

ریمل بل | ریمل ایزادورا | ریمل بورژوا | ریمل اسنس | ریمل نوتریمل لورال | ریمل لانکوم | ریمل میبلین