دستگاه بخور

شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مو تن رو انواع دستگاه بخور صورت را با چند کلیک ساده با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید و آن ‌را درب منزل تحویل بگیرید.

خرید دستگاه بخور صورت

اگر نگران هزینه‌های این نوع مراقبت از پوستتان هستید می‌توانید با خرید یک دستگاه بخور مناسب این کار را در خانه نیز انجام دهید.

قیمت دستگاه بخور صورت

دستگاه بخور صورت خانگی نسبت به کارایی و فواید متعددی که برای سلامتی و زیبایی پوست شما فراهم می‌کند، قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد.
گرم کردن صورت یکی از روش‌های کارآمد برای زیبایی پوست است. قبلا از حوله‌ها و کیسه‌های آب ‌گرم و ظرف‌های آب ‌جوش استفاده می‌شد که کار بسیار خطرناکی بود.
دستگاه‌های بخور صورت، بخار کافی را به صورت ایمن به پوست صورت می‌رساند. این بخار‌ها در پوست نفوذ کرده و ناخالصی‌ها را خارج می‌کند. امروزه این کار را در سالن‌های آرایشی نیز انجام می‌دهند. 
مرطوب کردن هوای خانه با یک دستگاه بخور می‌تواند نقش مهمی در سلامت اعضای خانواده داشته باشد. هوای خشک می‌تواند اثر نا‌خوشایندی بر روی پوست داشته باشد. زمانی که هوا گرم و یا خشک می‌شود، رطوبت پوست از بین می‌رود و در نهایت منجر به خشکی، خارش و ایجاد لکه‌های پوستی می‌شود.
پوست دست چربی کمتری نسبت به سایر قسمت‌های بدن دارد و بر اثر کاهش رطوبت بسیار آسیب پذیر می‌شود. لب‌ها نیز به همین شکل هستند و پوست بسیار حساسی دارند و در هوای خشک رطوبت خود را از دست می‌دهند و خشک می‌شوند.
اگرچه لوسیون دست و کرم مرطوب کننده می‌تواند رطوبت از دست رفته را به پوست بازگرداند، اما دستگاه بخور به طور طبیعی پوست را آب‌رسانی می‌کند.
هوای خشک ممکن است تار‌های صوتی را خشک و خشن کند و اگر این شرایط ادامه پیدا کند گلو را تحریک می‌کند و بعد از مدتی صدای خود را از دست می‌دهید. 
دستگاه بخور یک ابزار برای مبارزه با خروسک است. خروسک ویروسی است که در دوران کودکی سبب التهاب راه‌های هوایی شده و منجر به سرفه و خفگی می‌شود.
حفظ سطح رطوبت باعث خیس کردن گلو می‌شود و از خشک شدن آن جلوگیری می‌کند. رطوبت یک راه پاک‌سازی برای بینی است و هنگامی که بینی خشک می‌شود هوای مرطوب به جریان مخاطی کمک می‌کند و باعث می‌شود بینی از گرفتگی رهایی پیدا کند.
هوای مرطوب به تسکین سینوس‌ها کمک می‌کند و باعث کاهش گرفتگی بینی و خون‌ریزی می‌شود.   

 

فرمژه برقی | ماساژور صورت | سنگ پا برقی | فیس براش