1

2

3

4

قیمت و خرید اینترنتی شامپو بچه (کودک)

شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مو تن رو انواع شامپو بچه را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کرده و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

خرید شامپو مخصوص کودکان

شما با خرید شامپوی کودک می‌توانید از پوست سر نوزادان خود در دوران کودکی محافظت کنید و باعث جلوگیری کردن از خشکی پوست سر فرزندانتان در دوران نوزادی شوید. 

قیمت شامپو بچه

قیمت شامپو بچه به صورتی است که به راحتی می‌توان انواع آنها را خریداری و استفاده کرده و از پوست و موی کودک خود مراقبت کنید.

نکاتی برای خرید بهترین شامپو کودک

شامپو بچه مخصوص نوزادان و کودکان زیر سه سال ساخته شده و یک محصول مراقبت از مو به حساب می‌آید که برای حذف ذرات مضر پوست، شوره سر و دیگر ذرات آلوده در مو استفاده می‌شود.


در اغلب شامپو کودک‌ها موادی حاوی سدیم تریدکست سولفات سدیم هست که به عنوان یک عامل ضد حساسیت عمل می‌کند. هنگامی که یک نوزاد انسان متولد می‌شود در هفته‌های اول پوست سر بسیار خاص، لطیف و آسیب پذیری دارد و والدین باید مراقب باشند از چه شامپویی برای شستشو موی نوزاد خود استفاده می‌کنند.


فرمولاسیون شامپو بچه بیشتر شامل نرم کننده و تمیز کننده‌ها است و چون پوست نوزادان پوستی نازک و حساس است باید از خشک شدن پوستشان جلوگیری کرد، برای همین باید از شامپو بچه مناسب استفاده کرد.


قبل از خرید شامپو کودک باید روی آن محصول را خواند. بعضی از شرکت‌ها از اصطلاح هیپوالرژیک بر روی شامپوی خود استفاده می‌کنند تا نشان دهند که آن محصول حاوی عوامل تحریک کننده نیست. باید حواستان باشد روی محصول برچسب ضد حساسیت حتما وجود داشته باشد.


عطر‌های اضافه شده در شامپو‌ها نه تنها باعث تحریک پوست کودک شما می‌شود بلکه حواس آنها را هم تحریک می‌کند. همانطور که گفتیم پوست کودک بسیار حساس است پس باید از محصولی استفاده کنیم که پوست کودک شما را خشک نکند.


بهتر است از شامپو بچه‌ای استفاده کنید که چشمان کودکان را تحریک نکند و باعث سوزش آنها نشود. بنابراین شامپویی خریداری کنید که چشم را نمی‌سوزاند.


اکثر شامپو مناسب کودکان از نظر بالینی اثبات شده‌اند و عوارضی ندارند. مهم است که شامپویی استفاده کنید که مو را تمیز، براق و نرم کند.


اگر چه تنوع بسیار زیادی در محصولات مراقبت از پوست و موی کودک وجود دارد اما بهتر است از شامپو بچه‌ای استفاده کنید که طبیعی باشد. بسیاری ادعا می‌کنند که محصولشان طبیعی است اما اکثر آنها دارای مواد شیمیایی هستند که برای کودک مضر است.


در حال حاضر شامو بچه‌هایی در بازار وجود دارد که حاوی ویتامین هستند و این نوع شامپو برای پوست کودک بسیار مفید است.

انواع شامپو کودک

  • شامپو گیاهی
  •  شامپو کودک غیر سمی
  • شامپو ضد شوره گیاهی 
  • شامپو غیر چسبنده و همچنین موارد دیگری که در بازار وجود دارد.

محصولات بهداشتی مادر و کودک | مراقبت دوران بارداری | پوشک بچه | گوش پاک کن کودک | دستمال مرطوب کودک | کرم و لوسیون بچهصابون کودک