ناگفته های اکستنشن مژه که به شما نمی گویند

۲۴

زیبایی و جذابیت حد و مرز ندارد و هر روز روش های جدیدی در بازار و سالن های آرایشی عرضه می شود. اکستنشن مژه موضوعی است که در چندسال اخیر بازار بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است و بسیاری از خانم های جوان به دلیل اینکه به مدت طولانی تری از مژه های بلند تری برخوردارند این روش را انتخاب می کنند. از انجایی که چشم ها تاثیر زیادی در جذابیت ایفا می کند وسایل و روشهای آرایشی در این موضوع اهمیت زیادی دارد و شاهد عرضه بسیاری از این متد های آرایشی هستیم. در این مقاله به بیان چند نکته اساسی در مورد اکستنشن مژه خواهیم پرداخت که مطمانا دانستن آن بسیار لازم و ضروری است.

مطالعه بیشتر: بهترین ریمل های سال ۲۰۱۸ کدامند؟

eyelash-extensions

با اکستنشن مژه نیاز به مژه مصنوعی ندارید

وقتی اکستنشن مژه انجام می دهید، تا حداقل دو ماه نیاز به استفاده از مژه مصنوعی نخواهید داشت و به راحتی با استفاده از ریمل می توانید تجربه مژه هایی زیبا و بلند را داشته باشید. علاوه بر اکستنشن مژه روش دیگری برای بلندتر کردن و حجم دهی به مژه ها وجود داردکه به آن لیفت مژه می گویند. اگر می خواهید راجع به لیفت مژه بیشتر بدانید کلیک کنید: لیفت مژه و همه چیز در باره آن

اکستنشن مژه یک فرایند لاکچری است

واقعا لذت بخش است شما در یک تخت قرار می گیرید و برای یک و نیم ساعت چشم های خود را ببندید، در حالی که موسیقی آرام در پس زمینه به گوش می خورد، یک تکنسین، موهای نازکی را به موهای شما متصل می کند. این بیشتر از لحاظ اجتماعی قابل قبول است و بسیار لذت بخش است. بعد از این مدت تا مدت طولانی به راحتی مژه هایی بلند و زیبا خواهید داشت.

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه میتواند به مژه های شما آسیب رساند

اگرچه اکستنشن مژه چشم های شما را بسیار زیبا و دل انگیز می کند اما باید دقت هم کنید که این موضوع ممکن است به مژه های طبیعی شما آسیب وارد کند و مدت زمانی طول می کشد تا پس از کندن آنها دوباره حالت مژه ها به حالت اولیه بازگردند. رسیدگی و مراقبت از مژه ها بعد از این مدت به بازگرداندن سریعتر مژه ها کمک شایانی می کند.

اکستنشن مژه با کاشت مژه فرق دارد

کاشت مژه با اکستنشن مژه متفاوت است و نباید این دو را یکی پنداشت. کاشت مژه معمولا با موهای کاملا طبیعی به صورت شش ماهه کاشته می شود و حتما باید توسط پزشک متخصص انجام شود و در صورتیکه در روش اکستنشن از تارهای مصنوعی استفاده شده که به مژه ها و در لابه لای آن اضافه می شود و طول عمر کوتاه تری دارد.اگر خود را برای رفتن به مهمانی خاص آماده می کنید می توانید از مژه های تری دی که کاملا طبیعی است هم استفاده کنید.این محصول هم اکنون در فروشگاه اینترنتی مو تن رو موجود است.

آیا پس از اکستنشن مژه به ریمل نیاز است؟

پس از انجام این عمل شما خود به خود به استفاده از ریمل نیاز نخواهید داشت و مژه های بلند و زیبا خواهید داشت ، بنابراین سعی کنید که حتی الامکان از ریمل استفاده نکنید چرا که مژه های شما را مصنوعی جلوه می دهد و یا از ریمل های روغنی استفاده کنید. در طول مدتی که مژه مصنوعی دارید از روغن های تقویت کننده مژه استفاده کنید تا بخاطر چسب استفاده شده در مژه اسیب کمتری وارد شود.

new-eyelash-extensions

نکته آخر:

با وجود اینکه اکتنشن مژه فرایندی لاگجری است که موجب زیبایی چشمان شما خواهد شد اما به این نکته توجه کنید که این فرایند موجب آسیب به مژه های طبیعی شما نیز خواهد شد و چسب و مواد مورد استفاده گاها ممکن است موجب ایجاد حساسیت های پوستی شما شود لذا توصیه می شود تا با خرید تقویت کننده مژه از روشهای طبیعی تر جهت زیباتر شدن مژه ها استفاده کنید.

Leave A Reply

ایمیل شما توسط دیگران مشاهده نمیشود