1

مژه مصنوعی

مژه‌ها در زیبا نشان دادن چشم‌ها تاثیر بسزایی دارند، اما از آنجا که همه افراد مژه‌های زیبا و پرپشتی ندارند می‌توانند این کمبود را با استفاده از مژه مصنوعی جبران کنند. انتخاب مژه مصنوعی بر اساس فرم چشم‌های هر فرد متفاوت است؛ بنابراین بهتر است قبل از خرید مژه مصنوعی بدانید کدام نوع برای شما مناسب‌تر است.

انواع مژه مصنوعی

از مهم‌ترین انواع مژه مصنوعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مژه مصنوعی سه بعدی

افرادی که به دنبال پر پشت نشان دادن مژه‌ها و افزایش حجم آن‌ها هستند می‌توانند به سراغ توان مژه مصنوعی سه بعدی بروند. این نوع مژه ظاهری بسیار طبیعی دارد و در ساختش از الیاف مصنوعی، تارهای ابریشمی و موی روباه و سمور استفاده می‌شود.

مژه مصنوعی تکی

این نوع مژه که به آن مژه مصنوعی دانه‌ای یا مژه مصنوعی شاخه‌ای نیز گفته می‌شود، به صورت تکی یا خوشه‌ای به فروش می‌رسد. با وجود اینکه استفاده از این نوع مژه به زمان بیشتری نیاز دارد، اما با استفاده از آن‌ها چشم‌ها حالت طبیعی خود را از دست نخواهند داد.

مژه مصنوعی نیمه

خرید مژه مصنوعی نیمه به افرادی که نمی‌خواهند خیلی چهره فانتزی داشته باشند و حالت طبیعی چشم‌ها و مژه‌هایشان تحت تاثیر قرار بگیرد توصیه می‌شود. این نوع مژه‌ها کوتاه هستند و قسمت بیرونی پلک را پوشش می‌دهند.

مژه مصنوعی نواری

دو نوع از این مژه در بازار به فروش می‌رسد. نوع اول روی نوارهای مشکی ضخیم قرار گرفته است و مناسب افرادی است که آرایش غلیظ را می‌پسندند. نوع دوم روی نوارهای نامرئی قرار دارد و هنگام استفاده بسیار طبیعی به نظر می‌رسد.

مژه مصنوعی کامل

خرید مژه مصنوعی کامل بین خانم‌ها بسیار رایج است. نحوه گذاشتن آن به این صورت است که نوار مژه باید به پلک بچسبد. استفاده از این نوع مژه به دقت زیادی نیاز دارد.

مژه مصنوعی مغناطیسی

کارایی این نوع مژه مانند مژه کامل است با این تفاوت که در نوع مغناطیسی نیازی به استفاده از چسب نیست و مژه‌ها به دلیل خاصیت کششی که نسبت به هم دارند روی پلک قرار می‌گیرند.

قیمت مژه مصنوعی 

در حال حاضر برندهای ایرانی و خارجی بسیار متنوعی در بازار حضور دارند و انواع مژه مصنوعی را با کاربردهای متفاوت و با توجه به نیاز در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌دهند. قیمت مژه مصنوعی تا حد زیادی به کیفیت و همچنین برند سازنده آن بستگی دارد و برندهای مطرح اروپایی و ایرانی معمولا محصولاتی با کیفیت با قیمت مناسب به بازار عرضه می‌کنند.

خرید اینترنتی ناخن مصنوعی

به منظور خرید آنلاین انواع مژه مصتوعی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی موتن رو مراجعه کنید. موتن رو در زمینه فروش مجموعه‌ای از بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی از جمله مژه مصنوعی فعالیت دارد. از طریق خرید اینترنتی از موتن رو می‌توانید مژه مصنوعی مورد نظر خودتان را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزلتان تحویل بگیرید.