لنز رنگی

مد و فشن دیگر تنها به مو، آرایش و لباس محدود نمی‌شود. لنز رنگی نیز روشی سرگرم کننده و آسان برای تغییر ظاهر شماست.لنزهای رنگی همان لنزهای تماسی معمولی هستند با این تفاوت که یک فیلم رنگی به قسمت داخلی لنز اضافه می‌کنند تا رنگ چشم را تغییر دهند. به دلیل روی کار آمدن طیف گسترده‌ای از لنزهایی که طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی دارند، انتخاب بهترین لنزی که بتواند تیرگی چشم‌ها را به خوبی بپوشاند دشوار است. به طور کلی اگر چشم‌های تیره‌ای دارید، رنگ‌های مات بهترین انتخاب برای شما هستند.برای تغییر ظاهری طبیعی، لنزهای قهوه‌ای روشن‌تر یا فندقی را امتحان کنید.

انواع لنزرنگی

مهم‌ترین انواع لنز رنگی در یکی از دسته‌های زیر جای می‌گیرند:

لنزهای رنگی پدیداری

لنزهای رنگی پدیداری معمولا یک رنگ سبز یا آبی روشن دارند تا هنگام گذاشتن، برداشتن یا گم شدن، کمک کند تا شما آن را بهتر ببینید. این نوع لنزها به هیچ عنوان رنگ چشم را تغییر نمی‌دهند.

لنزهای رنگی شفاف

لنزهای شفاف نوعی لنز رنگی طبیعی و بی‌رنگ هستند و هدف استفاده از آن‌ها، بهتر جلوه دادن رنگ طبیعی چشم‌هاست. این دسته از محصولات با تکنیک خاص و خارق العاده ای که دارند، رنگ چشم‌ها را زیباتر و براق‌تر نشان می‌دهند.

لنزهای رنگی مات

لنزهای رنگی مات با رنگدانه های قوی و طبیعی که دارند، به راحتی می‌توانند رنگ چشم‌ها را تحت تاثیر قرار داده و آن‌ها را تغییر دهند. اگر رنگ چشم شما قهوه‌ای تیره یا مشکی است، برای تغییر رنگ آن می‌توانید به سراغ لنزهای مات بروید.

بهترین مارک لنز رنگی

امروزه برندهای مختلفی در زمینه تولید و عرضه انواع مختلف لنز رنگی فعالیت می‌کنند که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به جم استون، لولیتا، آیس کالر، فرشلوک، آمورا، رنیو و آر تی اس اشاره کرد.

قیمت لنز رنگی با کیفیت

 قیمت خرید لنز رنگی طبیعی با توجه به عوامل مختلفی از جمله برند سازنده و مدت زمان استفاده از لنز رنگی تعیین می‌شود. به طور کلی لنزهای رنگی تک رنگ ارزان‌تر از لنزهای دارای چند طیف رنگی هستند.

خرید لنز رنگی

به طور کلی چنین می‌توان گفت که هدف از خرید لنز رنگی، افزایش زیبایی چشم‌هاست. بسیاری از افراد رنگ طبیعی چشم‌هایشان را دوست ندارند و دلشان می‌خواهد با استفاده از لنزهای رنگی، ظاهر چشم خود را تغییر دهند؛ برخی نیز برای استفاده در مناسبت‌های خاص مانند جشن تولد، عروسی و غیره به سراغ این محصولات می‌روند. هدف استفاده از لنز رنگی هر چه باشد، از آنجا که این محصول داخل چشم استفاده می‌شود و چشم نیز حساس‌ترین عضو بدن است، بهتر است از فروشگاه‌های معتبر تهیه شود. موتن رو نام یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی است که با خیال راحت می‌توانید نسبت به خرید اینترنتی لنز رنگی اقدام کنید.

 

سایه چشم | ریمل | خط چشم | مداد چشم | پرایمر چشمتقویت کننده مژه و ابرو | لوازم آرایش چشم