1

2

3

4

5

...

7

ریمل

یکی از تاثیرگذارترین لوازم آرایشی، ریمل است که با انتخاب هنرمندانه و صحیح آن، می توانید زیبایی چشم ها و به طور کلی چهره خود را دو چندان کنید. برندهای مختلفی از انواع ریمل های معمولی تا حرفه ای و آرایشگاهی در بازار لوازم آرایشی وجود داشته و می توان به کمی جستجو و مطالعه مشخصات آن ها، بهترین محصول در این گروه کالایی را انتخاب کرد.

انواع ریمل

انواع ریمل به لحاظ ماندگاری را به دو دسته ریمل های معمولی و ریمل های ضدآب تقسیم بندی می کنیم. البته در سال های اخیر استقبال از ریمل های ضدآب تا حدودی کاهش یافته و ریمل های معمولی از برندهای قوی و معتبر که دارای ماندگاری بالایی هستند، بیشتر اقبال پیدا کرده اند.

اما تقسیم بندی انواع ریمل را باید به لحاظ کارایی و تاثیرگذاری آن ها در جلوه و زیبایی مژه ها انجام دهیم که به شرح زیر خواهد بود:

ریمل حجم دهنده

برای آن دسته از افرادی که مژه هایی کم پشت و کم حجم دارند، استفاده از ریمل حجم دهنده؛ عالی خواهد بود. به جز مایع ریمل؛ مدل قلمو و برس این ریمل ها نیز فوق العاده تاثیرگذار است. از این روی دقت داشته باشید که محصول انتخابی شما دارای برس مناسب حجم دادن مژه ها بوده و بتواند بهترین تاثیرگذاری را روی مژه های کم پشت و کم حجم داشته باشد.

ریمل های بلندکننده مژه

ریمل های بلندکننده مژه، معمولا در مایع خود دارای خرده مژه بوده و با چند بار کشیدن برس روی مژه ها، آن ها را بلندتر خواهید یافت. نکته بسیار مهم برای انتخاب و خرید ریمل بلند کننده مژه ها که دارای خرده مژه باشد، این است که حتما دقت داشته باشید ریمل پس از استفاده ریزش زیر چشم ها نداشته باشد.

این مشکلی است که برخی از ریمل های ضعیف و از برندهای تقلبی، غالبا برای افراد به وجود آورده و بدتر آرایش چشمی آن ها را نامرتب و بهم ریخته به نظر می آورند.

ریمل های کربن بلاک

برخی از برندهای موفق و مشهور حوزه لوازم آرایشی، ریمل های کربن بلاک را در سبد کالایی محصولات آرایش چشمی خود جای داده اند. این ریمل ها دارای رنگ بسیار سیاه و پررنگی بوده و برای مژه های کم رنگ عالی هستند. به جز این اگر مایل باشید که مژه های شما پس از آرایش، کاملا سیاه و پرجلوه به نظر برسند، مدل های کربن بلاک برایتان فوق العاده خواهند بود.

نکات مهم خرید ریمل

برای خرید بهترین محصول در این گروه کالایی، حتما به نکات زیر توجه داشته باشید:

  1.      به برند سازنده دقت کنید.
  2.      مشخصات محصول را مطالعه کرده و مطمئن شوید که مطابق با نیاز شما به لحاظ حجم دهندگی، بلندکنندگی و ... باشد.
  3.      در صورتی که چشم هایی حساس دارید، از ریمل های بدون حساسیت زایی استفاده کنید.
  4.      به میزان ماندگاری ریمل توجه داشته و در این مورد در بخش نظرات مشتریان قبلی، بیشتر بخوانید.

بهترین برندهای ریمل

با خرید بهترین برندهای ریمل، مژه های شما فرم و حالت بهتری پس از آرایش چشمی به خود گرفته و می توانید مطمئن باشید که هیچ گونه آسیبی به آن ها پس از بارها و بارها ریمل زدن نمی رسد. برای خرید بهترین مارک ریمل، به ترکیبات آن، مشخصات و همین طور گزارش میزان رضایت مشتریان قبلی توجه داشته باشید.

از جمله بهترین برندهای ریمل می توان به ریمل های برند لورآل، بل، اسنس، ریمل کالیستا، ریمل لاندن، گلدن رز، ایزادورا، میبلین، بورژوآ، بیو، دوسه، فلورمار و ... اشاره کرد. هر یک از این برندها مدل های حجم دهنده، بلندکننده و ... را در خود جای داده اند. شما می توانید انواع ریمل را از فروشگاه اینترنتی موتن‌رو تهیه نمایید.