1

2

3

معرفی برند کاپوت

کاپوت یکی از قدیمی‌ترین برندهای ایرانی در زمینه تولید محصولات زناشویی است که بیش از 80 سال سابقه دارد. شرکت سیلانه سبز در سال 2001 برندهای مختلفی در تولید پوشاک، محصولات مراقبت از پوست و کاندوم ارائه کرد که کاپوت یکی از برندهای معروف آن است. این برند با هدف ارائه بهترین سبک زندگی، کاهش بیماری‌های جنسی و افزایش بهداشت فردی و زناشویی، محصولات مدرن و به‌روزی تولید کند.

ویژگی کاندوم کاپوت

کاندوم وسیله‌ای برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و انتقال انواع بیماری‌های آمیزشی است. کاندوم معمولا جنس لاتکس، پلی اورتان و... دارد و باعث افزایش میزان کیفیت رابطه زوج‌ها می‌شود. از انواع کاندوم کاپوت می‌توان به کاندوم خاردار، نازک، تاخیری و معطر اشاره کرد. از ویژگی اصلی کاندوم کاپوت می‌توان به کیفیت بالا، ساختار استاندارد و ضد حساسیت و تنوع قابل توجه آن شاره کرد.

پرطرفدارترین کاندوم‌های کاپوت

میزان تنوع بالای کاندوم کاپوت باعث افزایش میزان رضایت مشتریان و افزایش کیفیت رابطه زوج‌ها شده است. از پرطرفدارترین کاندوم‌های کاپوت می‌توان به کاندوم تاخیری 45minutes، کاندوم نوتلا، کاندوم خاردار Big Dots، کاندوم نازک کاپوت و... اشاره کرده که میزان رضایت مشتریان را بیشتر کرده است. کاندوم ضد حساسیت مدل Choco Sensitive انتخاب اصلی کاربران موتن‌رو است. 

کاندوم تاخیری کاپوت

کاندوم تاخیری کاپوت انواع زیادی دارد که این کاندوم باعث افزایش مدت زمان رابطه می‌شود و حتی مناسب افزادی است که از زودانزالی رنج می‌برند. از پرطرفدارترین کاندوم‌های تاخیری کاپوت می‌توان به مدل 45minutes،  7hot time، Energy + Delay و Fruity Cream اشاره کرد.

کاندوم نازک کاپوت

لاتکس کاندوم نازک کاپوت بسیار ظریف و نازک است، اما میزان ایمنی بالایی در پیشگیری از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری‌های مقاربتی دارد. این محصول مناسب افرادی است که علاقه‌ای به استفاده از کاندوم ندارند، اما بافت این محصول بسیار نازک است و مانع لذت زوج‌ها نمی‌شود. از پرطرفدارترین کاندوم نازک کاپوت می‌توان به مدل Micro Thin و سی میکرون اشاره کرد.

کاندوم خاردار کاپوت

کاندوم خاردار کاپوت باعث افزایش میزان لذت زوج‌ها می شود و کیفیت رابطه را بالا می‌برد. این کاندون باعث افزایش تحریک نقطه جی (G-Spot) می‌شود و روند رابطه را آسان‌تر می‌کند. کاندوم خاردار Big Dots، Orgasm Fire X3 و Orgasmic از پرطرفدارترین مدل‌های این نوع کاندوم هستند.

کاندوم رایحه‌دار کاپوت

بو و رایحه کاندوم باعث خوشایند شدن رابطه زوج‌ها می‌شود و تنوع رابطه را بیشتر می‌‌کند. این روزها کاندوم نوتلا کاپوت فروش بالایی دارد. با این حال کاندوم میوه‌ای نیز رایحه خوشایندی دارد و روان کننده کاندوم‌ها باعث افزایش لذت در رابطه زوج‌ها می‌شود.

قیمت کاندوم کاپوت

به طور میانگین در هر بسته از کاندوم‌ها کاپوت بین 10 تا 12 عدد کاندوم وجود دارد. همان‌طور که می‌دانید میزان تنوع کاندوم‌های این برند بسیار قابل توجه است، بنابراین قیمت کاندوم کاپوت به جنس، ویژگی و نوع آن بستگی دارد. با این حال به طور کلی قیمت کاندوم کاپوت با توجه به کیفیت بالایی که دارد، بسیار مناسب است و شما نیز می‌توانید با خرید کاندوم کاپوت در هزینه‌هایتان نیز صرفه‌جویی کنید.

خرید کاندوم کاپوت از موتن رو

بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند که کاندوم را به صورت اینترنتی تهیه کنند. در واقع خرید کاندوم کاپوت از موتن رو بسیار ساده است، چرا که شما از تنوع محصولات زیادی برخوردار خواهید شد و همچنین می‌توانید میزان کیفیت، هزینه و اطلاعات محصولات را مقایسه و بررسی کنید. در نتیجه خرید کاندوم کاپوت از موتن رو به یک تجربه به یادماندنی برایتان تبدیل خواهد شد.