1

2

3

کاندوم کدکس

تاریخ کاندوم‌ها به چند قرن و شاید فراتر از آن برمی‌گردد. در تمام طول تاریخ کاندوم‌ها به عنوان روشی برای کنترل تولد و یک اقدام برای محافظت در برابر بیماری‌های مقاربتی مورد استفاده قرارگرفته‌‌اند. کاندوم‌ها از مواد مختلفی ساخته شده است قبل از قرن نوزدهم، پارچه شیمیایی و بافت‌های حیوانات (روده و مثانه) تحت آزمایشات مختلف، بهترین گونه از این محصولات بوده است. به مرور زمان در اواسط قرن نوزدهم کاندوم‌های لاستیکی از محبوبت بیشتر برخوردار شدند و در اوایل قرن بیستم پیشرفت‌های عمده‌ای در تکنیک‌های تولید این محصول کاربردی صورت گرفت. در این بین کم هزینه بودن کاندوم به اهمیت آنها در برنامه‌های تنظیم خانواده در سراسر جهانی که در حال توسعه است کمک فراوانی کرده است و همچنین کاندوم‌ها برای مبارزه با انواع بیماری‌ها از جمله هپاتیت و ایدز از اهمیت زیادی برخوردار است. محصولات کدکس با هدف سلامت خانواده و جلوگیری از بیماری‌های انسانی تولید شده است.

مزایای استفاده از کاندوم کدکس

کاندوم کدکس مانع ورود اسپرم‌ها به دستگاه تناسلی زن‌ها می‌شوند و از بارداری زنان و یا انتقال برخی از بیماری‌ها جلوگیری می‌کند. این محصول در انواع مختلف تولید و طراحی شده است که می‌توانید آن را از سایر فروشگاه‌ها خریداری کنید. کدکس‌ها از دوام بالایی برخوردار است و در هنگام کشش‌ها با توجه به محصولات به کار رفته در ساخت آن‌، پاره نمی‌شود.
کاندوم‌های کدکس را می‌توانید مدت زمان زیادی نگهداری و استفاده کرد و همان خاصیت اولیه را دارا می‌باشند. این محصول نرم و سبک می‌باشد و در اسانس‌های مختلف و طرح‌های مختلف در بازار وجود دارند. پلی‌اورتان موجود در فرمولاسیون این محصول باعث می‌شود که همه افراد بتوانند بدون نگرانی از حساسیت‌ها و التهابات از آن استفاده کنند. تاثیری بر باروی خانمها ندارند. این محصول با کاهش تحریک آقایان، تحمل مردان را برای افزایش قدرت باروی و انزال زودرس را به تعویق می‌اندازد.
کاندوم کدکس در رابطه‌های آمیزشی استرس و اضطراب را کمتر می‌کند و به راحتی می‌توانید از آن لذت ببرید. این محصول را می‌توانید به راحتی از تمامی داروخانه‌ها تهیه کنید. می‌توانید جهت لغزنده کردن آن در هنگام استفاده، از آب، لغزننده‌های سیلیکونی، انواع ژل‌ها استفاده کنید و هرگز از روغن های بدن، روغن‌های ماساژ، وازلین، کرم ضدآفتاب، انواع کرم‌ها و ... استفاده نکنید. در این جا چند نمونه از محصولات کدکس را برایتان خواهیم:

 

-         کاندوم‌های تاخیری
-         کاندوم‌های نازک
-         کاندوم‌های ضد قارچ
-          کاندوم‌های کلاسیک و …

خرید و قیمت محصولات کدکس

شما عزیزان می‌توانید جهت خرید اینترنتی کاندوم کدکس به فروشگاه اینترنتی مو تن رو مراجعه کنید، خرید این محصول جهت جلوگیری از بیماری‌های واگیردار شما را محافظت خواهد کرد. قیمت کاندوم کدکس با توجه به سایر محصولات دیگر از بهترین قیمت برخوردار است و می‌توانید قیمت آن را با سایر فروشگاه‌ها دیگر مقایسه کنید، تا در هنگام خرید با اطلاعات کافی از قیمت‌ها و کارایی کالای مورد نیاز خود را تهیه و استفاده کنید. این فروشگاه با شعار بر استفاده از کالای اورجینال، تضمین اصالت کالا، پشتیبانی تمامی محصولات می‌تواند به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.