1

2

3

4

5

...

12

کاندم

کاندوم یکی از محصولات زناشویی بسیار ضروری هنگام برقراری رابطه جنسی است که علاوه بر اینکه از بارداری ناخواسته و انتقال عفونت‌های جنسی مانند ایدز جلوگیری می‌کند، باعث افزایش رضایت جنسی و تضمین بهداشت جنسی زوجین می‌شود.

انواع کا ندوم

کاندوم‌ها از سایز، شکل، طعم، رنگ و مواد گوناگونی ساخته شده‌اند؛ بنابراین حق انتخاب دارید و می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. در صورتی که سایز آلت جنسی شما بزرگ است می‌توانید از سایز بزرگ کاندوم استفاده کنید و یا اگر کاندومی می‌خواهید که رضایت جنسی شما را کاهش ندهد و حتی دوست دارید وجودش را در زمان آمیزش جنسی حس نکنید می‌توانید از کاندوم‌های فوق العاده نازک استفاده کنید که از کاندوم‌های استاندارد نازک‌تر هستند.

کاندوم خاردار

 این نوع کاندوم‌ها با شیارها و خارهایی که روی خود دارند میزان رضایت جنسی را افزایش می‌دهند و می‌توانید ارگاسمی رضایت بخش را تجربه کنید.

کاندوم طعم دار

این نوع کاندوم‌ها بیشتر مناسب رابطه جنسی دهانی هستند و طعم‌های مختلفی از جمله موز، سیب، پرتقال و غیره را شامل می‌شوند.

کاندوم تاخیری

 افرادی که مشکل زود انزالی دارند می‌توانند به سراغ این دسته بروند و به این ترتیب زمان برقراری رابطه را افزایش دهند.

کاندوم لاتکس

 کاندوم‌ها دارای جنس‌های مختلفی هستند که یکی از آن‌ها لاتکس است. کاندوم‌های لاتکس از ابتلا به بیماری‌های مقاربتی جلوگیری می‌کنند. لاتکس پرمصرف‌ترین نوع کاندوم است.

کاندوم پلی یورتان

این دسته ضخامتی بین 4 تا 7 صدم میلی‌متر دارند و فوق العاده نازک هستند و می‌توان آن‌ها را با مواد مرطوب کننده حاوی روغن استفاده کرد.

کاندوم پلی ایزوپرن

 این دسته بسیار گران هستند، حرارت را بسیار خوب هدایت می‌کنند، اما قابل استفاده با مواد مرطوب کننده روغنی نیستند.

کاندوم زنانه

 کاندوم‌های زنانه گردن رحم را می‌پوشانند و مانع از ورود اسپرم می‌شوند و 75 درصد از بارداری جلوگیری می‌کنند. هیچ‌وقت نباید کاندوم زنانه همراه با کاندوم مردانه مصرف شود.

 

بهترین مارک کاندوم

با پیشرفت‌هایی که در زمینه تولید محصولات جنسی به وجود آمده، کمپانی‌های متعددی اقدام به تولید و عرضه انواع متنوعی از وسایل بهداشت جنسی کرده‌اند. از میان شناخته شده ترین این برندها می‌توان به کاندوم کدکس (Kodex)، کاپوت (Kapoot)، ایکس دریم (Xdream) و ... اشاره کرد.

خرید اینترنتی کاندوم

معمولا در داروخانه‌ها کاندوم‌ و سایر محصولات بهداشت جنسی به گونه‌ای در ویترین قرار می‌گیرند تا به خوبی در معرض دید افراد باشند؛ اما اگر برای انتخاب کاندوم مناسب در داروخانه معذب هستید و یا فرصت کافی ندارید، بهترین روش این است که از یک فروشگاه اینترنتی کاندوم مورد نیاز خود را خریداری کنید.

در یک فروشگاه اینترنتی مانند مو تن رو شما به راحتی می‌توانید به صدها مدل کاندوم مختلف دسترسی داشته و بدون دغدغه و استرس گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. انواع کاندوم تاخیری، نازک، ضخیم، تاخیری، حاوی مواد روان کننده بیشتر، عروسکی، فانتزی و تحریک کننده بیشتر در این فروشگاه اینترنتی عرضه می‌شود که برای بهبود روابط خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

قیمت کاندوم

در حال حاضر برندهای ایرانی و خارجی بسیار متنوعی در بازار حضور دارند و انواع کاندوم را با کاربردهای متفاوت و با توجه به نیاز در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌دهند. قیمت کاندوم تا حد زیادی به کاربرد و همچنین برند سازنده آن بستگی دارد و برندهای مطرح اروپایی و ایرانی معمولا محصولاتی با کیفیت با قیمت مناسب به بازار عرضه می‌کنند.

لوازم جنسی