1

2

3

4

5

6

 بالم لب lip balm

لب های خشکی دارید؟ ویتامین E بدنتان کم است؟ لب های شما دارای ترک است؟ برای درمان همه‌ی این مشکلات شما میتوانید از بالم لب استفاده کنید. بالم لب یک محصول ساخته شده از انواع ویتامین ها، مخصوصاٌ ویتامین E است و بصورت موم یا پماد مورد استفاده قرار میگیرد البته به این نکته مهم باید توجه داشت که اگر برند و جنس بالم لب، خوب و مرغوب نباشد، استفاده از آن میتواند باعث بدتر شدن خشکی لب و سوزش لب های شما شود. همچنین استفاده از بالم لب‌هایی که در ساخت آن‌ها از ماده‌ی SPF استفاده شده است، میتواند از لب های شما در برابر تابش و اشعه خورشید و همچنین بعد از استفاده از لوازم آرایش لب از آنها محافظت نماید.

 

بالم لب lip balm خوب دارای چه ویژگی هایی است؟  

یک بالم لب خوب حتماٌ باید تولید برند معتبری باشد و همچنین باید دارای چند ویژگی باشد که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

  1. بالم لب های دارای ویتامین میتوانند برای لب های شما بسیار مناسب باشند، قبل از خرید محصول از دارا بودن ویتامین E در آن اطمینان حاصل فرمایید.

  2. مورد دوم که قبل هم گفته شد بالم لب خوب باید دارای ماده‌ی SPF برای محافظت از لب ها در برابر اشعه خورشید باشد.

  3. اگر بالم لب ها دارای مواد آنتی اکسیدان باشند میتوانند در ترمیم بافت های آسیب دیده‌ی لب های شما و از بین بردن ترک های لب کمک کند.

  4. اگر بالم لب دارای روغن های گیاهی باشد، باعث ترمیم سریع بافت های آسیب دیده‌ی لب شما میشود.

نکته مهم: اگر لب شما ضخم شده و یا دارای ترک است، حتماٌ از بالم لب های بدون اسانس استفاده کنید، زیرا بالم لب های دارای اسانس میتواند باعث سوزش و تشدید درد لب شما شود.

انواع  بالم لب

انواع مختلف بالم لب در دو نوع ماتیکی و کاسه‌ای به بازار عرضه می‌شوند. نحوه کاربری بالم های ماتیکی دقیقا مانند رژ لب است. بالم لب‌های کاسه‌ای همانند کرم‌های کاسه‌ای هستند که برای استفاده باید با نوک انگشت مقداری از آن را بردارید و روی قسمت‌های آسیب دیده لب بمالید. 

بهترین مارک بالم لب lip balm

قبل از خرید بالم لب، ابتدا باید بهترین مارک بالم لب ها را در بازار پیدا کنید،  چند مارک معتبر تولید کننده‌ی بالم لب که میتوان از آن ها نام برد عبارتند از:   بالم لب اوریفلیم، بالم لب لبلو، بالم لب وازلین، بالم لب لیپ اسمکر، کیووی، کیس. البته سعی کنید برندهای مختلف را امتحان نمایید، تا ببینید محصولات کدام برند با ساختار بدن شما سازگار. بالم لب هیدرودرم برای استفاده آقایان مناسب می باشد، این بالم لب بدون رنگ و حالت مرطوب کنندگی دارد.

قیمت بالم لب Lip Balm

بالم‌های لب در برندهای مختلف و طرح‌ها و رنگ‌های متنوع روانه بازار می‌شوند. هدف همه این محصولات مراقبت از لب‌ها و حفظ زیبایی آن‌هاست. قیمت بالم لب از کم شروع شده و تا قیمت‌های بالاتر ادامه دارد. به طور کلی از آنجا که قیمت انواع مختلف لیپ بالم بالا نیست، همه می‌توانند از آن استفاده کنند. از طرف دیگر به دلیل اهمیت زیبایی و جذابیت لب در صورت، توصیه می‌شود خانم‌ها و آقایان حتما به این مسئله توجه لازم را داشته باشند. علاوه بر این، به دلیل حساس بودن بافت لب بهتر است آن‌ها را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید و به تاییدیه های آن از طرف سازمان غذا و داروی کشور توجه کافی را داشته باشید.

خرید بالم لب Lip Balm

برای خرید اینترنتی بالم لب باکیفیت می‌توانید به وب سایت موتن رو مراجعه کنید و با خیال راحت و صرف زمان کم، محصول دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای ضمانت اصالت کالا هستند؛ بنابراین خیالتان بابت کیفیت راحت باشد. 

خط لب | رژ لب مایعرژلب | لوازم آرایش لب | بالم لب دکتر ژیلا | بالم لب نیوا