1

بالم لب دکتر ژیلا

بالم لب دکتر ژیلا به عنوان یک نمونه کلینیکی و تخصصی از محصولات مراقبت پوست لب، می تواند بهترین تاثیرگذاری در رفع خشکی لب و کاهش زمینه چین و چروک‌های این بخش از صورت را داشته باشد.

انواع بالم لب دکتر ژیلا

بالم لب دکتر ژیلا به طور اختصاصی برای درمان لب‌های خشک و پوسته پوسته شده، فرموله گشته و می‌تواند در یک دوره درمانی، پوست لب‌ها را بهبود بخشیده و آن‌ها را به وضعیت سابق خود بازگرداند. مدل B01 را می توان برای لب‌های آسیب دیده و حتی پس از اعمال جراحی و تزریق چربی یا فیلر به لب‌ها استفاده کرد. این مدل خاصیت پایداری از آبرسانی و مرطوب کنندگی لب‌ها داشته و پس از یک بار استفاده، برای چندین ساعت ویژگی خود را روی پوست لب‌ها حفظ خواهد کرد.

به همین شکل مدل W01 ضمن آن که موجب آبرسانی قوی و طولانی مدت به لب‌های شما می‌شود، از پوست آن‌ها در برابر خشکی هوا و آسیب‌های ناشی از تابش اشعه‌های مضر نور خورشید نیز جلوگیری می‌کند.

طراحی خاص این محصولات کمک خواهد کرد تا به راحتی کمی از آن را به لب‌های خود زده و مانند یک رژ لب، تمام سطح لب را بپوشانید. دقت داشته باشید که مجاورت طولانی مدت با هوا، موجب از دست رفتن خاصیت این محافظت کننده‌های لب شده و توصیه می‌کنیم که پس از هر بار استفاده، درب بالم لب را محکم کرده و ببندید.

خرید آنلاین بالم لب دکتر ژیلا

برای خرید اینترنتی هر یک از این محصولات، حتما دقت داشته باشید که پیشتر مشخصات و ویژگی‌های محصول را مطالعه کرده و آن را مطابق با نیاز خود دیده باشید. پس از اطمینان از خرید، مراحل ثبت سفارش در موتن رو به سرعت پیش رفته و محصول را درب محل آدرس تحویل خواهید گرفت.

بالم لب نیوا | بالم لب اوریفیلم | بالم لب فلورمار | بالم لب گلدن رز