firstorder

محصول به سبد خرید شما اضافه شد

فیلترهای اعمال شده
حذف همه
برند
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
محدوه قیمت
از تومان تا تومان
درمان (کارکرد)
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
ویژگی
فقط کالاهای موجود
فقط کالاهای ارسال رایگان

قیمت و خرید اینترنتی تاپ کات

شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مو تن رو انواع تاپ کات را به صورت آنلاین با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید و از زیبایی ناخن‌تان لذت برید.

خرید تاپ کات

شما با خرید این محصول مراقبتی ناخن می‌توانید از رنگ لاک ناخن‌تان به خوبی محافظت کنید تا همه جا ناخن‌هایتان به زیبا‌ترین شکل به نظر برسد.

قیمت تاپ کات

تاپ کاپ با توجه به استفاده‌ای که دارد، دارای قیمت مناسبی است و شما می‌توانید از فروشگاه اینترنتی مو تن رو یکی از آن‌ها را خریداری کنید.
تاپ کات محلولی است که یک لایه زیر و لایه دیگر روی لاک ناخن استفاده می‌شود. هدف استفاده از تاپ کات مهر و موم کردن لاک و درخشنده کردن بیشتر لاک است.
یک نوع از این محصول با به وجود آوردن یک لایه رویی مات کننده یک حالت مات به ناخن شما می‌دهد و برای اینکه بخواهید طرحی بر روی ناخنتان بزنید بسیار عالی است.
تاپ کات باعث به وجود آمدن یک لایه محافظ براق بر روی ناخن‌ها می‌شود. این لایه نه تنها باعث محافظت از لاک در مقابل لب پر شدن می‌شود، بلکه مانع از تاثیر نور آفتاب بر روی لاک ناخن می‌شود.
برای افزایش ماندگاری و درخشندگی لاک ناخن استفاده از یک لایه تاپ کات می‌تواند بسیار مفید و تاثیرگذار باشد.

بیس کات چیست و چه کاربردی دارد

از طرفی بیس کات محلولی است که زیر لاک زده می‌شود و هدفش نگهداشتن لاک بر روی ناخن است. قبل از استفاده از ژل پولیش بر روی ناخن بهتر است یک لایه بیس کات بر روی ناخن خود بزنید.

تاپ شاین چیست

تاپ شاین در واقع ژلی است که در کاشت میکس، بعد از مرحله مشابه با کاشت پودری برای براق سازی ناخن به آن زده می‌شود. تاپ شاین را نمی‌توان برای براق شدن ناخن روی ناخن طبیعی زد چون باعث ترک خوردن آن می‌شود. حواستان باشد که زیر تاپ شاین زمانی که لاک می‌زنید، بگذارید تا کاملا خشک شود.

تفاوت تاپ کات با کات شاین

تاپ کات به منظور افزایش دوام لاک استفاده می‌شود و در ناخن‌های کاشت کاربردی ندارد اما تاپ شاین روی ناخن‌های کاشت و ژلیش ناخن استفاده می‌شود تا با ایجاد براقیت روی آنها زیبایی ناخن‌های کاشت شما را افزایش دهد.
تاپ کات را می‌توان به تنهایی بر روی ناخن زد اما زدن تاپ شاین بر روی ناخن باعث ترک خوردن ناخن‌ها می‌شود. 

 

 
 

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر