1

خرید پودر کاشت ناخن

برای خرید انواع پودر کاشت ناخن از معتبرترین برندهای جهان می‌توانید به فروشگاه اینترنتی مو تن رو مراجعه نمایید. مو تن رو محصولات برندهای معتبر نوراباکس، کیس، پی2 و nded را با بهترین قیمت عرضه می‌کند. پودر سفت کننده ناخن نوراباکس دارای خاصیت ترمیم کنندگی ناخن، افزایش استحکام و سفتی ناخن بوده و به منظور فرنچ کردن و فرم دهی هر چه بهتر ناخن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن یکی از اقداماتیست که این روزها مورد توجه تعداد کثیری از خانم‌ها قرار گرفته است. هر فرد بنا بر دلایل خاص خودش به سراغ کاشت ناخن مصنوعی می‌رود. عده‌ای برای زیبایی و جذابیت بیشتر دستان خود این کار را انجام می‌دهند و عده‌ای دیگر نیز به دلیل عدم رشد مناسب یا شکل و شمایل ناخنشان از این تکنیک زیبایی استفاده می‌کنند.

کاشت ناخن همچنین برای خانم‌هایی که دارای ناخن‌های ضعیف و شکننده هستند و یا در هنگام استرس و اضطراب ناخن‌هایشان را می‌جوند بسیار مناسب بوده و تا حد زیادی این مشکلات را برطرف می‌کند. ناخن‌های مصنوعی امروزه در فرم‌، اندازه و انواع رنگ‌های طبیعی و فانتزی به بازار عرضه می‌شوند که می‌توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب نمایید.

کاشت ناخن به چند روش انجام می‌شود؟

در حال حاضر سه نوع کاشت ناخن رایج‌تر از بقیه بوده و اکثر خانم‌ها نیز از همین سه روش استفاده می‌کنند. ناخن قالبی، ناخن پودری و ناخن ژله‌ای که هر کدام از این سه روش ویژگی‌های منحصر به فرد خودشان را دارند. نوع قالبی در واقع ارزان قیمت‌ترین نوع محسوب شده و طبیعتا کیفیت مطلوبی هم ندارد. برای کاشت با این روش مواد مخصوصی را بر روی ناخن مصنوعی قرار داده و سپس یک لایه مواد ضد قارچ را نیز بر روی ناخن‌های طبیعی فرد قرار می‌دهند. این ناخن‌ها به سوهان کشیدن و یا کارهای اصلاحی اضافی دیگر نیازی ندارد.

روش پودری که با استفاده از پودر کاشت ناخن انجام می‌شود نیز چه از نظر زیبایی و چه استحکام و دوام بهترین شرایط را برای فرد فراهم می‌آورد. بدین منظور ابتدا ناخن مصنوعی را از قسمت ابتدایی ناخن طبیعی می‌چسبانند و سپس به اندازه دلخواه فرد کوتاه می‌کنند. سپس مواد ضد قارچ و مواد مخصوص کاشت نیز به ناخن آغشته می‌شود.

اما روش ژله‌ای که در حال حاضر به عنوان محبوب‌ترین نوع کاشت ناخن در بین بانوان مطرح است با استفاده از دستگاه UV و مواد ژلی انجام می‌شود. روش انجام این نوع از کاشت ناخن با روش پودری یکسان است.

ابزارهای مورد نیاز کاشت ناخن

اگر خودتان می‌خواهید کاشت ناخن مصنوعی انجام دهید طبیعتا به ابزارها و مواد مخصوصی هم نیاز خواهید داشت. ریموور ناخن مصنوعی، پودر سفت کننده، حلال مواد استحکام بخش ناخن، چسب لاتکسی، چسب کاشت ناخن، ژل برطرف کننده کوتیکول ناخن و محلول لاک پاک کن از جمله این موارد هستند. همچنین اگر قرار است از روش کاشت ژلی یا پودری استفاده کنید توصیه می‌شود ابزارهای دیگر نظیر سوهان یا قیچی مخصوص برش ناخن را هم تهیه کنید.