1

2

ماشین ریش تراش

تراشیدن ریش با مشکلات بسیاری از جمله جوش‌های بعد از اصلاح همراه است؛ به همین دلیل اکثر آقایان ترجیح می‌دهند دیر به دیر اصلاح کنند یا اجازه دهند ریششان بلند شود. ماشین اصلاح سر و صورت برای غلبه بر چنین مشکلاتی طراحی شده است. چنین وسیله‌ای این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا یک اصلاح تمیز و صاف را بدون صرف وقت زیاد تجربه کنید. علاوه بر این، به دلیل اینکه ریش تراش‌ها خیلی زیاد به پوست نزدیک نمی‌شوند، روی صورت خراش و کبودی شکل نمی‌گیرد.

بهترین برندهای ماشین اصلاح صورت

برندهای بسیاری در زمینه تولید و عرضه ماشین اصلاح فعالیت می‌کنند که از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها می‌توان به رمینگتون (Remington)، موزر (Moser)، پاناسونیک (Panasonic)، فیلیپس نورلکو (Philips Norelco) و براون (Braun) اشاره کرد.

انواع ماشین اصلاح و عملکرد آن

به طور کلی ماشین اصلاح صورت آقایان به سه دسته چرخشی، فویلی و تریمر تقسیم می شوند. در نوع چرخشی، معمولا سه تیغ دایره ای شکل به صورت انعطاف پذیر روی ماشین اصلاح تعبیه شده که با حرکت چرخشی باعث قطع مو می شود. در مدل فویلی تیغ و شبکه توری به شکل استوانه ای طراحی شده که با حرکت متناوب تیغ، به سمت چپ و راست عمل اصلاح انجام میشود. تریمر هم اصطلاحی است که به ماشین های اصلاح سر و صورت اتلاق میشود، از این ماشین اصلاح فقط برای کوتاه کردن موی سر و صورت استفاده می شود. نکته ای که در انتخاب یک ماشین اصلاح مناسب وجود دارد این است که، اگر پوست حساسی دارید پیشنهاد می شود از ماشین اصلاح نوع فویلی استفاده کنید. زیرا در نوع چرخشی شما باید ماشین را با حرکات بیشتری روی صورت بچرخانید که این امر ممکن است پوست حساس را تحریک کند، اما در مدل فویلی فقط باید تیغ استوانه ای ماشین را روی صورت خود گذاشته و آرام به سمت پایین یا بالا حرکت دهید.

قیمت ماشین اصلاح

رنج قیمتی ریش تراش‌ها بسیار وسیع و متنوع است. بعد از اینکه انتخاب کردید چه نوع دستگاهی برای شما بهتر است، می‌توانید بر اساس بودجه‌ای که دارید، بهترین مدل را که با بودجه‌تان همخوانی دارد انتخاب کنید. اگر قصد ندارید هزینه زیادی را صرف خرید ریش تراش برقی کنید، مدلی در رده متوسط را بخرید تا هم در هزینه صرفه جویی کنید و هم تجربه آن بتواند به شما در خریدهای بعدیتان کمک کند.

خرید اینترنتی ماشین ریش تراش

به منظور خرید آنلاین انواع ماشین اصلاح می‌توانید به فروشگاه اینترنتی موتن رو مراجعه کنید. موتن رو در زمینه فروش مجموعه‌ای از بهترین ماشین‌های اصلاح صورت و بدن از جمله ماشین اصلاح فعالیت دارد. از طریق خرید اینترنتی از موتن رو می‌توانید ماشین اصلاح مورد نظر خودتان را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزلتان تحویل بگیرید.

ماشین اصلاح صورت و بدن | دستگاه لیزر بدن خانگی | بند انداز برقیمو زن بینی و گوش | اپیلاتور