1

2

ماشین اصلاح صورت و بدن

در سن بلوغ، سرعت رشد موهای بدن افزایش پیدا می‌کند و یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌ها و آقایان این می‌شود که برای مقابله با رشد و رفع موهای دست و پا، صورت، گوش و بینی، زیر بغل و غیره، راهکاری را پیدا کنند. یکی از بهترین راهکارها این است که از لوازم اصلاح صورت و بدن استفاده کنند. اگر با این لوازم آشنا نیستید و قصد خرید یکی از آن‌ها را دارید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

انواع محصولات اصلاح صورت و بدن آقایان و بانوان

انواع محصولات اصلاح صورت و بدن آقایان و بانوان در یکی از دسته‌های زیر جای می‌گیرند:

ماشین اصلاح: ماشین‌های اصلاح یکی از محبوب‌ترین لوازم شخصی برقی آقایان هستند که موهای سر و صورت را کوتاه می‌کنند. این وسیله برای زمان‌هایی که وقت رفتن به آرایشگاه را ندارید بسیار مناسب است. از طرف دیگر، استفاده از آن خطر بریدگی و آسیب رسیدن به پوست را کاهش می‌دهد و هیچ گونه حساسیت پوستی بر جای نمی‌گذارد. از بهترین برندهای ماشین اصلاح می‌توان به بابیلیس، فیلیپس، پاناسونیک و پرومکس اشاره کرد.

موزن گوش و بینی: اگر از نمایان شدن موهای بینی یا گوشتان احساس خوشایندی ندارید، می‌توانید به سراغ موزن‌های گوش و بینی بروید. این محصول بسیار راحت و با دقت، موهای اضافی گوش و بینی شما را از بین می‌برد. از بهترین برندهای موزن گوش و بینی می‌توان به پرومکس و فیلیپس اشاره کرد.

بندانداز برقی: بنداندازهای برقی با از بین بردن موهای زائد پشت لب، صورت، پاها و دست‌ها، کار بند انداختن را راحت کرده‌اند. این وسیله بدون اینکه کوچک‌ترین آسیبی به پوست برساند، موهای زائد ضخیم و موهای زیرپوستی نازک و کوتاه را از بین می‌برد. از بهترین برندهای بندانداز برقی می‌توان به مک استایلر، نیو نایس و کویین اشاره کرد.

اپیلاتور: اپیلاتور یکی از رایج‌ترین روش‌های رفع موهای زائد صورت و بدن خانم‌ها است. این دستگاه الکتریکی مانند یک موچین عمل کرده و موهای نواحی مختلف بدن از جمله صورت، دست و پا و نواحی حساس مانند زیر بغل و بیکینی را از بین می‌برد. استفاده از اپیلاتور به این دلیل که موها را از ریشه می‌کند، مسلما بدون درد نخواهد بود اما یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای حذف موهای زائد است. بعضی از اپیلاتورها، سیستم ماساژی دارند که حس درد را کاهش می‌دهند. از بهترین برندهای اپیلاتور می‌توان به فیلیپس، براون، پاناسونیک و سورکر اشاره کرد.

خرید اینترنتی لوازم اصلاح صورت و بدن

موتن رو یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی آرایشی و بهداشتی است که بیش از نیم قرن تجربه دارد و در سال ۱۳۹۷ توانسته است تندیس «برترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی» را از جشنواره وب و موبایل ایران دریافت کند. این فروشگاه سه اصل مهم را سرلوحه کار خود قرار داده است: تضمین اصالت کالا، مشاوره تخصصی و ۷ روز ضمانت بازگشت کالا. از آنجا که این فروشگاه محصولات باکیفیت و کم یاب را در سبد محصولاتش جای می‌دهد، با خیال راحت می‌توانید نسبت به خرید بهترین لوازم اصلاح صورت و بدن اقدام کنید و خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

لوازم شخصی برقی