1

2

3

4

5

6

شامپو ضد شوره و خارش

اگر دانه‌ های ریز یا گرد سفید رنگی روی تار موهای خود (نزدیک به ریشه) مشاهده می‌کنید، با معضل شوره سر روبرو هستید. برای رفع این مشکل، بهترین و راحت‌ترین راه حل، استفاده از شامپوهای ضد شوره مو است.

به طور معمول خشکی پوست سر، باعث ایجاد شوره خواهد شد. همین طور اگر شما در خصوص انتخاب شامپوی مناسب موی سر خود، دقت کافی به خرج نداده باشید؛ این احتمال وجود دارد که با این عارضه روبرو شوید. همین طور اضطراب‌های زیاد و افراط در شستشوی موها نیز به چنین مشکلی منجر خواهد شد.

بهترین برندهای عرضه کننده شامپو ضد شوره

از بهترین برندهایی که می‌توانید محصول مورد نظر خود در این گروه بهداشتی را از آن‌ها خریداری کنید، می‌ توان به برندهای فیتو، هد اند شولدرز، نئودرم، اویدرم، کلیر، استم سل، فولیکا، ایروکس و ... اشاره کرد. اکثر این برندها، محصولاتی برای هر دو نوع موهای چرب و خشک ارائه کرده و این فرصت را خواهید داشت که به درستی شامپوی مخصوص موهای خود را انتخاب کنید.

شامپو ضد شوره موهای خشک

اگر موهای شما خشک و شکننده است، نیاز به شامپویی خواهید داشت که ضمن رفع شوره، رطوبت رسانی لازم به موها را داشته باشد. برندهای فولیکا، لافارر و سریتا، محصولاتی مناسب موهای خشک و شکننده در این گروه کالایی دارند.

شامپو ضد شوره موهای چرب

برای موهای چرب، حتما باید به دنبال شامپویی باشید که چربی اضافی به موهای شما نداده و چربی زائد آن را نیز دفع کند. به دنبال محصولاتی باشید که در ترکیب آن‌ ها، روغن T3 (روغن درخت چای) استفاده شده و به این شکل به رفع چربی زائد موها کمک کنند.

خرید شامپو ضد شوره

برای خرید این گروه محصولات، لازم است که ابتدا نوع موهای خود را به خوبی شناسایی کرده، سپس محصول مطابق با آن را خریداری کنید. قیمت این شامپوها در مقایسه با شامپوهای معمولی، تفاوت چندانی نداشته و به راحتی امکان خرید هر یک از آن‌ها، به عنوان جایگزین شامپوی همیشگی خود را خواهید داشت.

شامپو بدون سولفات | شامپو آلپسین | شامپو کراتینشامپو حجم دهنده | شامپو ضد ریزش مو | شامپو ضد زردی | شامپو آرگانشامپو برای موهای چرب | شامپو برای موهای خشک | شامپو بچه فیروز