1

2

3

4

5

6

شامپو برای موهای چرب

چرب بودن موها باعث می‌شود که حتی پس از هر بار حمام و تمیز نگه داشتن دائمی موهای خود هرگز نتوانید زیبایی کامل و مورد انتظار را از آنها دریافت کنید. از این روی استفاده از محصولاتی چون شامپو برای موهای چرب کمک خواهد کرد تا چربی زائد موهای خود را برطرف کرده و در نهایت درخشش و شادابی طبیعی آنها را بازگردانید.

بهترین شامپوها برای موهای چرب

یکی از بهترین شامپوهایی که می‌توان برای کنترل چربی موها به کار گرفت، شامپو فولیکا با عصاره گزنه است. این شامپو به راحتی چربی زائد موها را حذف کرده و در ضمن قیمت بسیار مناسبی نیز در مقایسه با محصولات مشابه دارد. به جز این، یکی از مشهورترین شامپوهایی که برای رفع چربی اضافی موهای سر به کار گرفته می‌شود و برای سال‌ها مورد توجه خانم ها آقایان قرارداشته، شامپو آلپسین است. کافئین موجود در این شامپو باعث می‌شود که ضمن تقویت موها، چربی زیاد از حد آنها گرفته شده و موهای شما حالت طبیعی و معمولی داشته باشند. چیزی که معمولا در مورد موهای چرب شاهد هستیم، ریزش موها به دلیل چربی زیاد از حد است. این شامپو ضمن آنکه باعث رفع چربی موهای شما می‌شود، از ریزش آن جلوگیری کرده و در نهایت موهایی سالم‌تر و شاداب‌تر خواهید داشت.

شامپو استم سل نیز یکی از انواع شامپو برای موهای چرب است که با داشتن ترکیبات فعال به چربی زدایی موها کمک کرده و غدد ترشح چربی پوست را نیز تحت کنترل خود در می‌آورد. شامپو استم سل دارای فرمولاسیونی ملایم بوده و هیچگونه آسیبی به موهای شما وارد نخواهد کرد. وجود عصاره آلوورا، عصاره بابونه و همینطور پروتئین‌های هیدرولیز شده در این شامپو به تقویت موها کمک می‌کند.

اگر موهای شما به دلیل چربی پس از شستشو به هم چسبیده و این باعث می‌شود که جلوه‎ای کم پشت داشته باشند، توصیه می‌کنیم از شامپو آدرا مخصوص موهای چرب استفاده کنید. این شامپو دارای عصاره فلفل بوده و با تسریع گردش خون در پوست سر باعث تقویت موها و ضخیم به نظر رسیدن آنها خواهد شد.

خرید آنلاین شامپو برای موهای چرب

برای خرید بهترین شامپو جهت رفع چربی زائد موهای خود؛ گزینه‌های بسیار متنوعی در فروشگاه اینترنتی موتن رو مشاهده خواهید کرد. بسته به میزان هزینه‌ای که در نظر گرفته و برند مورد علاقه خود، می‌توانید بهترین خرید اینترنتی را تجربه کنید.

شامپو بدون سولفات | شامپو آلپسین | شامپو کراتینشامپو حجم دهنده | شامپو ضد ریزش مو | شامپو ضد زردی | شامپو آرگان | شامپو ضد شورهشامپو برای موهای خشک | شامپو بچه فیروز