1

2

3

4

5

...

8

شامپو برای موهای خشک

اگر جنس موهای شما خشک و شکننده است، باید از محصولات مناسب از جمله شامپو برای موهای خشک استفاده کرده و خشکی موهای خود را ترمیم کنید. این شامپوها عموما باید دارای ویتامین‌‌های A، E و D بوده و از عصاره‌های گیاهی چون آلوئه ورا یا آووکادو بهره برده باشند.

تجربه کسانی که موهای خشک دارند، حاکی از آن است که در صورت عدم رسیدگی به موقع؛ موها خرد شده و در هر بار شستشو و خشک کردن؛ بخشی از آن‌ها از دست می‌رود.

خرید بهترین شامپو برای موهای خشک

برای آن که بتوانید بهترین شامپو مناسب موهای شکننده و خشک را خریداری کنید، دقت داشته باشید که شامپو دارای چربی نبوده و باعث چرب به نظر رسیدن موهای شما نشود. در عوض شامپوهای دارای ویتامین و عصاره‌های گیاهی، موجب مرطوب شدن موهای شما شده و از خشکی شدید جلوگیری می‌کنند.

دقت داشته باشید که تا حد امکان شامپوی انتخابی شما دارای سدیم لوریل سولفات یا سدیم لورت سولفات نباشد. وجود روغن‌های آرگان، بابونه، نارگیل، سویا و آفتابگردان در فرمولاسیون شامپو، کمک می‌کند تا خشکی پوست سر و موهای شما به حداقل برسد. از این روی حتما مشخصات شامپو را پیش از خرید مطالعه نمایید تا از کیفیت عالی آن برای موهای خود اطمینان خاطر پیدا کنید.

برندهای فولیکا، شون، صحت، سینره، کلییر، کامان، نئودرم، آردن، سان سیلک، سریتا، اوه، هد اند شولدرز، لورآل، اکتیو و ... همگی دارای شامپوهایی مناسب برای رسیدگی و ترمیم موهای شکننده و خشک هستند.

خرید آنلاین شامپو برای موهای خشک

در فروشگاه اینترنتی موتن رو، انواع و اقسام شامپوهای ویژه ترمیم موهای خشک با عصاره‌های گیاهی مختلف و ویتامینه عرضه شده‌اند. شما می‌توانید از میان برندهای موجود، بهترین شامپو سازگار با موهای خود را انتخاب کرده و پس از خرید، محصول در کمترین زمان به محل آدرس شما ارسال خواهد شد.

شامپو بدون سولفات | شامپو آلپسین | شامپو کراتینشامپو حجم دهنده | شامپو ضد ریزش مو | شامپو ضد زردی | شامپو آرگان | شامپو ضد شوره | شامپو برای موهای چربشامپو بچه فیروز