1

شامپو آلپسین

برند آلمانی آلپسین در تولید شامپوهای تخصصی و تقویتی مو، محصولاتی فوق العاده عرضه کرده است که به داشتن کافئین برای تقویت مو مشهور هستند. اگر شما نیز نگران سلامت موهای خود هستید و به دنبال شامپوهای حرفه‌ای می‌گردید، در میان مدل‌های مختلف، شامپو آلپسین را حتما گزینه مناسبی می‌یابید. فرمولاسیون تخصصی و با درجه کیفی بالای این گروه از شامپوهای برند آلمانی، برای تقویت موها، متوقف کردن ریزش مو و داشتن موهایی سالم و درخشان فوق العاده ارزیابی شده‌اند.

در واقع، تجربه مشتریان حاکی از آن است که هر یک از شامپوهای برند معروف آلپسین توانسته در گروه هدف خود بهترین تاثیرگذاری را داشته باشد و رضایت مشتریان در سطح حداکثری از این سبد محصولات را دریافت کند.

پرفروش ترین شامپوهای آلپسین

از پرفروش‌ترین شامپوهای این گروه، شامپو Caffeine C1 است که دارای عصاره نعناع و کافئین بوده و برای قطع ریزش مو و پرپشت کردن موها، تاثیر فوق العاده‌ای دارد. همین طور می‌توان به شامپو ضد ریزش مو Sport اشاره کرد که برای متوقف ساختن ریزش موهای شدید، بی‌نظیر عمل می‌کند.

اگر به دنبال یک محصول برای موهای خشک باشید، ما شامپو آلپسین Moistore A3 را پیشنهاد می‌کنیم. برای آقایان یا خانم هایی که از شوره مو رنج می‌برند، مدل کیلر که دارای بدنه‌ای سفید رنگ با درب قرمز است، بهترین گزینه خواهد بود. شامپو Hybrid برای موهای آسیب دیده و مدل دابل افکت کافئین نیز برای تقویت و پرپشت کردن سریع موها، از بهترین‌ها هستند.

قیمت شامپو آلپسین

قیمت این گروه شامپوها از برند آلمانی آلپسین در مقایسه با شامپوهای معمولی ایرانی و خارجی چندین برابر گران‌تر است. البته زمانی که تصمیم به خرید یکی از این شامپوها می‌گیرید، باید به خاطر داشته باشید که شما در حال خرید یک محصول تخصصی و به زبانی ساده درمانی برای موهای خود بوده و نتیجه‌ای که در فاصله زمانی نزدیک خواهید گرفت، ارزش مبلغ معادل آن را دارد.

خرید اینترنتی شامپو آلپسین

در فروشگاه اینترنتی موتن رو، می‌توانید ضمن مطالعه مشخصات شامپوهای این برند مشهور و تخصصی سلامت و زیبایی مو، بهترین شامپو متناسب با نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

شامپو بدون سولفات | شامپو کراتینشامپو حجم دهنده | شامپو ضد ریزش مو | شامپو ضد زردی | شامپو آرگان | شامپو ضد شوره | شامپو برای موهای چرب | شامپو برای موهای خشک | شامپو بچه فیروز