1

سرم موی سینره

برند سینره در حوزه محصولات مراقبت و بهداشت مو نیز توانسته قدم های بزرگی برداشته و سرم موی سینره از جمله آن ها به حساب می آید. این سرم ها با داشتن روغن های گیاهی قوی، به تقویت موها و بازگرداندن سلامت و نشاط آن ها، کمک زیادی می کنند.

انواع سرم موی سینره

از بهترین محصولات در این گروه، باید به سرم موی آرگان اشاره کنیم. روغن آرگان، یکی از اصلی ترین روغن های گیاهی معجزه گر برای داشتن موهای پرپشت و درخشان است. برند سینره نیز یکی از محصولات خود را به طور مطلق به این روغن اختصاص داده است. اگر مایل به تقویت موهای خود و بهبود جدی شرایط آن های باشید، روغن آرگان از این برند، انتخاب اصلی شما خواهد بود.

برای آن دسته از افرادی که موهایی خشک و آسیب دیده دارند که پس از هر بار حمام کردن و سشوار کشیدن، خرد شده و بخشی از آن ها را از دست می دهند، سرم موی Anti Freeze کاملا مناسب است. این سرم مو، برای موهای خشک عالی عمل کرده و موجب نرمی و رفع شکنندگی تار موها می شود. اثرگذاری این سرم به شکلی است که حتی می توانید پس از آغشته کردن موها به مواد آن، به راحتی و بدون نگرانی از حرارت سشوار روی موهای خود استفاده کنید.

این سرم از برند ایرانی سینره، حاوی مواد مغذی موها چون ویتامین A، ویتامین E، امگا 3 و امگا 6 است.

قیمت سرم های موی سینره

با توجه به ایرانی بودن این برند و علی رغم داشتن کیفیت بالای محصولات، قیمت سرم های موی مورد بحث، کاملا مناسب و اقتصادی بوده و خرید آن ها مقرون به صرفه به نظر می رسد.

خرید اینترنتی سرم موی سینره

برای خرید آنلاین سرم موی سینره، می توانید پس از مطالعه مشخصات و ویژگی های هر محصول، ثبت سفارش خود در فروشگاه اینترنتی موتن رو را انجام داده و محصول را در کمترین زمان تحویل بگیرید.

ماسک مو بیول | سرم موی سریتا | ماسک مو آدرا | ماسک مو کامان | ماسک بدون سولفات | کرم موی پنتن |