1

ماسک مو آدرا

برند ایرانی آدرا در تولید ماسک موهای حرفه ای، بسیار عالی عمل کرده و سبد کالایی بزرگی از انواع محصولات مراقبت و زیبایی موها ارائه کرده است. انواع ماسک مو آدرا با موهای ایرانیان و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ما سازگار بوده و تاثیرگذاری بی نظیری در زیبایی و سلامت موها دارد.

پرفروش ترین ماسک موهای برند آدرا

در میان انواع محصولات زیبایی و مراقبتی موها در این برند، ماسک موی Argan، به عنوان یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین ها شناخته شده است. این ماسک مو، همان طور که به راحتی می توان از نام آن حدس زد، حاوی روغن آرگان بوده و برای موهای آسیب دیده و شکننده، مانند یک داروی معجزه آسا عمل می کند.

به جز این ماسک موی AO دارای روغن آرگان و به اضافه امگا 6 و امگا 9 است. این محصول برای موهایی که آسیب های زیادی بر اثر رنگ و دکلره کردن مداوم دیده اند، یک درمان عالی به حساب می آید. این ماسک مو را به ساقه موها زده و تاثیرگذاری بی نظیر آن را پس از یک دوره مصرف، مشاهده کنید. به علاوه ماسک موی AO برای موهای کراتینه شده نیز کاملا مناسب است و منعی در استفاده وجود ندارد.

اگر محصولی می خواهید که ضمن تاثیرگذاری برای نرمی و لطافت موهای شما، به حفظ رنگ مویتان نیز کمک کند، ماسک مو مدل انار این برند را پیشنهاد می کنیم. این محصول دارای عصاره انار بوده و موجب تثبیت رنگ موها نیز می شود.

خرید اینترنتی ماسک مو آدرا

با توجه به وضعیت و شرایط فعلی موهای خود، می توانید بهترین خرید ماسک مو آدرا را داشته باشید. اگر شناخت قبلی نسبت به محصولات مختلف این برند ندارید، با مطالعه مشخصات ماسک های مختلف در فروشگاه اینترنتی موتن رو، بهترین ماسک مطابق با انتظار و نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

ماسک مو بیول | سرم موی سینره | سرم موی سریتا | ماسک مو کامان | ماسک بدون سولفات | کرم موی پنتن |