1

ماسک مو بیول

برای آنکه بتوانید در زمان نگهداری از موهای خود به آنها زیبایی و طراوت خاصی بخشیده و جلوه طبیعی آنها را حفظ کنید، انواع ماسک مو بیول را توصیه می‌کنیم.

انواع ماسک مو بیول

ماسک مو با عصاره طالبی در این گروه کالایی برای موهای آسیب دیده که نیاز به آب رسانی دارند و ضعیف شده‌اند، عملکرد قوی خواهد داشت. این ماسک مو حاوی ویتامین A بوده و سبوم مورد نیاز موها را تأمین می‌کند. اگر موهای شما آسیب دیده و نیاز به بازسازی دارد، حتما ماسک ‌موی با عصاره طالبی این برند را امتحان کنید.

برای موهایی که بر اثر بارها بارها رنگ کردن و دکلره کردن آسیب دیده و شکننده شده‌اند، ماسک مو با عصاره انار توصیه می‌شود. این ماسک موی برند ایرانی توانسته خیلی خوب رضایت مشتریان را بدست آورده و با ویتامین های موجود در ترکیب آن موهای آسیب دیده و رنگ شده دوباره بازسازی شده و زیبایی خود را به دست می آورند.

ماسک موبیول با عصاره شیر و عسل برای تقویت و جوانسازی مو عالی بوده و رطوبت رسانی بی‌نظیر به تار و ریشه آنها انجام می‌دهد.

ماسک موی هلویی گندم بوی بسیار مطبوعی دارد و حتما عاشق استفاده کردن از آن خواهید شد. این ماسک علاوه بر اینکه موهای شما را نرم میکند، باعث خواهد شد تا عطر خوش به تار موهای شما اضافه شده و در حالی که موهای خود را شانه می کنید از بوی آن سرمست شوید.

خرید آنلاین ماسک مو بیول

در فروشگاه اینترنتی موتن رو، انواع این ماسک‌های مو عرضه شده و می‌توانید به راحتی پس از مطالعه ویژگی‌های هر یک، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. با توجه به تنوع بالای این محصولات، کافی است که مشخصات هر یک را دنبال کرده و محصولی مطابق با نیاز موهای خود را سفارش دهید.

سرم موی سینره | سرم موی سریتا | ماسک مو آدرا | ماسک مو کامان | ماسک بدون سولفات | کرم موی پنتن