1

2

ماسک مو بدون سولفات

برای آن دسته از افرادی که به دنبال محصولات مراقبت از مو کاملا گیاهی و بدون هیچ گونه مواد اضافی شیمیایی هستند، ماسک مو بدون سولفات عالی به نظر می رسد. سولفات در واقع همان ماده ای است که در شامپوها موجب ایجاد کف بیشتری شده و تمیزی سریع تری را رقم می زند. حال ماسک موهایی که عاری از سولفات یا همان SSL هستند، برای موهای خشک و شکننده به مراتب مناسب تر خواهند بود.

چرا ماسک موی بدون سولفات استفاده کنیم؟

معمولا افرادی بیشتر به دنبال استفاده از محصولات مراقبتی موها چون انواع ماسک مو هستند که موهایشان بر اثر رنگ کردن یا بدتر از آن دکلره کردن، آسیب دیده و خشک و شکننده شده اند. در این شرایط استفاده از محصولات دارای سولفات، آسیب بیشتری به موها می رساند. از این روی معمولا پزشکان پوست و مو و آرایشگرهای حرفه ای، توصیه می کنند که از ماسک موی عاری از سولفات برای تقویت و احیای موها استفاده شود.

بهترین مدل های ماسک مو بدون سولفات

برای خرید این محصولات، یکی از بهترین ها، ماسک مو آدرا با هیالورونیک اسید است. این ماسک مو، خاصیت آبرسانی عالی داشته و موهای خشک و شکننده را بسیار سریع ترمیم می کند. همین طور وجود عصاره خیار، روغن آرگان و ویتامین های B5 و E در ترکیب ماسک مو عاری از سولفات برند آدرا، به تقویت موهای آسیب دیده کمک زیادی خواهند کرد.

در میان برندهای دیگر نیز انواع ماسک مو آرگان، می تواند گزینه مناسبی به عنوان یک ماسک مو عاری از سولفات باشد.

خرید اینترنتی ماسک مو بدون سولفات

در فروشگاه اینترنتی موتن رو، انواع ماسک موهای عاری از سولفات و کاملا گیاهی عرضه شده و شما گزینه های مختلفی برای انتخاب از میان آن ها خواهید داشت. خرید آنلاین ماسک موهای گیاهی از فروشگاه موتن رو، با بهترین قیمت و کیفیت کالا، انجام خواهد شد.

ماسک مو بیول | سرم موی سینره | سرم موی سریتا | ماسک مو آدرا | ماسک مو کامانکرم موی پنتن