1

بالم لب اوریفلیم

اگر به پوست لب‌های خود اهمیت زیادی می دهید، بالم لب اوریفلیم با داشتن مشخصات عالی و خاصیت نرم کنندگی و آبرسانی عمیق در طعم‌های مختلف را امتحان کنید.

انواع بالم لب اوریفلیم

بالم لب ORIFLAME LIP SPA CARE LIP BALM از بهترین محصولات در این گروه کالایی به حساب می‌آید و تاثیرگذاری عالی و طولانی مدت در رفع خشکی مزمن و مشکلات پوستی لب‌ها دارد. این محصول همین طور دارای SPF 8 بوده و در برابر تابش اشعه‌های مضر نور خورشید از لب‌ها محافظت می‌کند. داشتن روغن کلزا و دانه گل رز در ترکیب آن، باعث جوانی و طراوت لب‌ها شده و زیبایی بیشتری به همراه خواهد داشت.

اگر به دنبال یک محصول نرم کننده و رطوبت رسان عالی هستید، ORIFLAME LIP SPA CARE LIP BALM را توصیه می‌کنیم. با استفاده از این محصول لب‌های شما نرمی طبیعی خود را دوباره به دست آورده و مواد معدنی لازم به آن‌ها می‌رسد.

محصول شگفت انگیز دیگر در این گروه AZ د وان با اس پی اف ۲۵ THE ONE A-Z Lip Balm SPF 25 است. این نرم کننده لب بدون آن که هیچ گونه احساس چسبندگی روی لب‌ها به وجود بیاورد، با داشتن عصاره آلوئه ورا و روغن دانه گندم، موجب صافی و نرمی آن‌ها خواهد شد. همین طور کاهش خطوط و چین و چروک‌های ظریف، از جمله مشخصات این بالم لب به حساب می‌آیند. وجود Spf 25 نیز در ترکیب آن کمک خواهد کرد تا لب‌های شما در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید حفاظت شوند.

خرید آنلاین بالم لب اوریفلیم

تنوع کالایی در این گروه از محصولات مراقبت پوست لب‌ها، به شما کمک می کند تا خریدی هوشمندانه داشته و دقیقا همان طعم و مدل از بالم لب این برند را خریداری کنید. در فروشگاه اینترنتی موتن رو، اصالت کالا و اطیمنان از کیفیت آن، تامین شده است.

 بالم لب دکتر ژیلا | بالم لب نیوا | بالم لب فلورمار | بالم لب گلدن رز