1

بالم لب گلدن رز

بالم لب گلدن رز از جمله محصولات مراقبت پوست لب با قیمت ارزان در مقایسه با دیگر برندها محسوب می‌شود. تنوع محصولات این برند، کمک می‌کند تا به راحتی مدل مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

انواع بالم لب گلدن رز

طراحی خاص بالم لب‌های این برند، باعث شده است که برای خرید همیشه وسوسه کننده به نظر برسند. در واقع به جز آن که خاصیت عالی این محصولات در رفع خشکی لب‌ها ثابت شده، شکل ظاهری و طراحی خاص آن‌ها نیز، جذاب به چشم می‌آید.

اگر خشکی لب مزمن دارید که برای طولانی مدت با شما بوده است، مدل GR_Lip_Butter را پیشنهاد می کنیم. این محصول دارای خاصیت آبرسانی و نرم کنندگی بسیار قوی بوده و برای خشکی‌های مزمن و طولانی مدت پیشنهاد می‌شود.

برای یک روتین مراقبت پوستی روزانه بهتر است که به سراغ مدلی چون Raspberry بروید. این بالم لب، آبرسانی متوسطی داشته و لب‌ها را محافظت خواهد کرد. در واقع می‌توان Raspberry را به عنوان یک محصول پیشگیری از چین و چروک و خشکی لب‌ها نیز به حساب آورد.

برای آن دسته از افرادی که ضمن نیاز به آبرسانی به پوست لب‌ها، مایل نیستند لب‌هایشان براق یا چرب به نظر برسد، مدل Green Apple از این برند عالی خواهد بود. این مدل ضمن آن که آبرسانی مناسبی به پوست لب‌ها انجام داده و نرمی و لطافت آن‌ها را تامین می کند، به هیچ وجه برق زیاد یا چربی پوست لب‌ها را به همراه نخواهد داشت. از این روی می‌توانید Green Apple را به صورت کاملا نامحسوس روی لب‌های خود استفاده کنید. این برای دانش آموزان در ساعات حضور در مدرسه نیز کاملا مناسب است.

خرید آنلاین بالم لب گلدن رز

در فروشگاه اینترنتی موتن رو، فرصت آن را خواهید داشت که به راحتی مشخصات مربوط به انواع این محصولات را دنبال کرده و انتخاب خود را از سبد کالایی بزرگ آن داشته باشید. برای خرید دقت داشته باشید که حتما طعم محصول با سلیقه شما مطابقت داشته باشد.

 بالم لب دکتر ژیلا | بالم لب نیوا | بالم لب اوریفیلم | بالم لب فلورمار